Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes lányoknak ha egy sziát írok, nem képesek válaszolni, viszont ha bunkón írok a képéről teszek valami megjegyzést, azonnal írnak és tudják hogy mit válaszoljanak?

Figyelt kérdés
Ezt vettem észre a chat oldalon. Hogyha kritikus vagyok és írok bunkón, teszek valami megjegyzést a szépségére, azonnal olyan mufurc lesz és olyan alpári módon vissza is ír.
2021. júl. 19. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
ezt szeretik a drámát, elsőnek össze kell velük veszni, utána ők fognak keresni én ezt régebben nagyon sokszor tapasztaltam!
2021. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy sziára mit válaszoljon? És amúgy is, ha nem válaszol, nem érdekled, lépj tovább. Minek pazarlod a saját idődet?

Ha meg valaki beugat, nyilván te is visszaszólsz. Ezen semmi meglepő nincs.

2021. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En a sziara vissza szoktam irni, hogy szia.

Aztan nem irnak.

2021. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és ezernyi különböző okból írtam már rá online idegenekre (férfiakra, nőkre egyaránt), de SOSEM csak annyit, hogy "szia".

Ezzel nem lehet mit kezdeni, csak arra jó, hogy a másik nézzen egyet, hogy "ez meg mit akar".

Régebben visszaírtam annak aki csak ennyit írt, de szinte kivétel nélkül befuccsolt a beszélgetés pár sor utam, mert aki ezzel nyit, az általában később sem lesz érdekesebb. Manapság már én sem írok vissza, pont ezért.


Az meg, hogy beszólogatsz idegen lányoknak baromi proli szokás (mondhatni illik a "sziázókhoz" :D)


Provokációval baromi könnyű felkelteni a másik figyelmét, a személyiségeddel, és a dumáddal viszont jóval nehezebb.

2021. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És lett belőle kapcsolat? Vagy randi és szex legalább?
2021. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy egy jó nagy idióta vagy. Mi az, hogy a sziára mit válaszoljanak? A valóságban is így mennél oda egy ismeretlen csajhoz, hogy "Szia!", aztán elnémulnál? Nem, mondanál még utána valamit. Na ugyanígy kellene itt is.


Én mindig úgy kezdek el egy beszélgetést, mint ahogy a való életben elkezdenék. Se nem csak sziát írok, de nem is kétoldalas levelet, hanem köszönés és egy egy-két mondatos észrevétel, megjegyzés stb. Az nagyon jó ötlet, hogy a képeivel kapcsolatban írsz valamit, de bunkónak nem muszáj lenni. A lényeg, hogy úgy beszélj, ahogy a valóságban beszélnél és egy beszélgetésre emlékeztessen a dolog, még ha lassabban is halad az írásbeliség miatt.

2021. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben sokat társkeresőztem, de a "szia" belőlem is csak egy sziát tudott kicsalogatni.

Szinte sosem írtak vissza a sziások, vagy ha igen, akkor sem túl magasröptűen kb a "micsi?" "mizu?" vonalán mozgott a kommunikációnak nevezett akármi. Az elején még próbálkoztam, vissza írtam 3-4-5 kerek egész mondatot, visszakérdeztem, de amikor "aha" "ok" "jaja" válaszok jöttek, feladtam.


Tudod nem te vagy az egyetlen aki így ír a lányokra, és a sokadik ilyen nyitás után belefáradnak.


Amikor én írtam a pasikra társkeresőn, akkor a "szia" után hivatkoztam valamire amit az adatlapján írt, a képére, a tudtam akkor röviden leírtam egy adott dologhoz a személyes élményemet. Ha írta, hogy szeret falat mászni, akkor pl vissza kérdeztem, hogy a fia ferratakat is szereti-e vagy a buildert, vagy, hogy én is szeretek mert jó érzés ha valaki biztos kézzel tart...szóval egy minimálisan is kitöltött adatlapban is ott van a lehetőségek tárháza.

2021. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!