Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit válaszoljak erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit válaszoljak erre?

Figyelt kérdés

7 éve kemény 1 hónapot voltam együtt egy sráccal és most rám írt FB-n, hogy véletlenül feldobta a profilom és jó volt látni (egyébként nem vagyunk ismerősök és közös ismerős sincs, emiatt én úgy gondolom, hogy direktbe rám keresett, mert nekem se ad ki olyanokat akik vadidegenek). És nem tudok erre mit válaszolni.


Korábban volt már, hogy hasonló 1 hónapos "kapcsolat" után pár évvel rám írtak, de azokból az üzenetekből egyből levágtam, hogy mit szeretnének. Ez viszont rejtély számomra.

Nem tudom, hogy csak kedves akar lenni vagy van-e hátsó szándéka. Ilyen téren több rossz tapasztalatom van mint jó, így eléggé paranoid lettem mindenféle közeledésre.

Amit kitaláltam válasz talán kicsit bunkónak hangozhat(megkérdezném tőle, hogy miért pont most jutottam eszébe stb).


Köszi a segítségért ^.^


2019. nov. 17. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg, mert akkor azt hiszi, érdekled. Valószínű hiánya van. De nem biztos.

Ha érdekel a fiú, akkor írj neki, ha nem, akkor ne. Ennyi.

Egyébként részemről volt, hogy 2-3 év után ráírtam az exemre, nem akartam semmit, csak kedves emlék volt és kíváncsi voltam, mi van vele. Hát, a válaszaiból pontosan megértettem, hogy szerinte én egyértelműen meg akarom d.gni és ezért írtam.

Azóta nem csinálok ilyet.

2019. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!