Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondoltok, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok, milyen a női nem helyzete Magyarországon, mennyire találjátok intelligensnek a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Az iskolázott férfiakkal többségében jó tapasztalatom van. Kevés párkapcsolatom volt, de sok férfit kedvelek. Többekre fel is nézek az intellektusuk miatt.

A nők helyzetéről azt gondolom, hogy van hova fejlődni. Az egyenlőségtől való idegenkedés még a felsőbb társadalmi osztályokban is erős, lejjebb pedig egyre siralmasabb, bár erről szerencsémre kevés személyes tapasztalatom van.

2021. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Általánosítani nem lehet az intelligenciával kapcsolatban. Ez nem is függ össze az iskolázottsággal szorosan. A női egyenlőségről pedig az a véleményem, hogy nincs és nem is lesz. A munka világában és a politikai életben biztos, hogy nem. A nőket egyre erőszakosabbnak és férfiasabbnak tartom, a férfiak pedig egyre több feminin vonást mutatnak.
2021. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Magyarország a nők helyzetét illetően Európában sereghajtó, balkáni szintet képvisel. Ez nem a magánvéleményem, hanem felmérések és statisztikák eredménye.
2021. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, a sík hülyétől a nagyon intelligensig minden előfordul.
2021. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen körökben mozogsz. Az ismeretségi köröm normális, tanult emberekből áll, de amikor társkeresőztem, beszélgettem mindenféle emberekkel, hát..... nem volt felemelő élmény. Ha szétnézek egy-egy facebook komment szekcióban, még inkább sírhatnékom támad. Szóval vegyesek a tapasztalatok.
2021. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1


Ezt úgy érted, hogy egy iskolázatlan férfi nem lehet intelligens?

2021. júl. 19. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezt úgy érti, hogy nincs jó tapasztalata az iskolázatlan férfiakkal, az iskolázottakkal igen. Én is így vagyok vele.
2021. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Balkán, mindkét kérdéskörben.
2021. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
23-26 évesek liberálisabbak és nyíltabbak. Sok az intelligens közöttük. Idősebbekkel nem kezdek, nincs jó tapasztalatom velük. 23N
2021. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!