Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire jellemző viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jellemző viselkedés férfiakra? Csak én fogtam ki ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nem sok exem van, 2.

Az egyik már egy jó régi történet, 8-9 éve vége.

Én szakítottam, mert nem gondolta annyira komolyan a dolgokat, mint én. Azóta sincs senkije btw.

És hiába telt el 9 év, x hetente/havonta rámír, reagál a történetemre, stb, amiknek mind az a mondanivalójuk, hogy találkozzunk. Legutóbb konkrétan meg akarta volna hívatni magát egy programra.,, legközelebb csatlakoznék "-már miért csatlakozna? :D mire fel?

A másikkal kb egy éve lett vége, az komoly kapcsolat volt, majdnem 8 év. Sokáig tiltva volt, nem volt szép az elválás, de nyugodtak a kedélyek. Ő is betalált, hogy" maradjunk jóban ", beszélgessünk néha. Volt, hogy ő is találkozóra akart hívni, aztán meggondolta magát. Meg annyira akar dumálni, hogy ugyanazt csinálja, mint a másik, hogy ha neki kedve van, akkor ír meg kb zaklat, hogy,, hova tűntél???" (ha mondjuk egy órája nem válaszoltam), de amikor én kezdeményeznék beszélgetést, mert éppen kérdezni akarok valamit, amiben ő kompetens (ritka eset, mármint, hogy én keresem), akkor meg kb el van tűnve.

Na most nem értem, hogy minden férfi ezt csinálja? Unalmukban az exekkel szórakoztatják magukat, vagy ennek mégis mi értelme van, könyörgöm... Hát nem lehet velük normálisan kommunikálni, akkor minek akarnak...

Nem értem. :D


2021. júl. 19. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó emlèkeik lehetnek rólad.:)

Alkatfüggő, hogy ki hogyan kezeli

Èn szemèly szerint szeretem magam mögött felègetni a hidakat

2021. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De a vicc, hogy én még szívesen is találkoznék velük. Az első egy nagyon intelligens, értelmes ember volt, sokat tanultam tőle anno, kis tiniként. Szórakoztató figura, de nyilván, mint férfi, már nem szeretnék tőle semmit. De hát ez a komolytalankodás, hogy megbeszélne valamit, aztán hülye indokkal lemondja... :D

A másikra sem haragszom a csúnya elválás ellenére, és elég sok évig szerepünk volt egymás életében, tehát vele sem lenne ellenemre, hogy megigyunk egy limonádét, vagy sétáljunk egyet.

De egyértelmű, hogy ilyenkor ők csak unatkoznak és chatelgetni akarnak kicsit, csak akkor ne hozzák fel a személyes talit, vagy ne "ajánlgassák" a társaságukat, ha amúgy nem is akarnak beszélgetni... :D

2021. júl. 19. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon jó baràtom, az összes exèvel tartja a kapcsolatot, kicsit furi nekem, felhívja őket néha , hogy mizu? És nem szàmit, hogy kapcsolatban van éppen
2021. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van jópár exem, face-n megnézem néha, hogy életben vannak-e még, aztán annyi.

Eszembe nem jutna ráírni egyikre se.

2021. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor vagy velem van a baj, vagy az exeimmel... :D a barátnőim exei sem csinálják ezt, max felkoszontik egymást facebookon, meg évente váltanak 2 szót.
2021. júl. 19. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek , ahol műxik a szakítás után legyünk baràtok


Ez ilyen

2021. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott kb. mind írogatni, még az egyéjszakás kalandok is. Olyan is, aki engem dobott, olyan is, akit én. Szóval vegyes a paletta, nekem jóval több exem és olyasmim van. :D Amúgy nem tudom, nem értem a férfiakat... 29N
2021. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Ahogy így leírod a dolgaid , szerintem tèged egyèb okok miatt is keresnek ,ami nem biztos èrzelemből fakad ;)

2021. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!