Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A beülős italozó helyeken(pres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beülős italozó helyeken(presszókban) a 18-26 éves srácok miért teszik magukat komoly ember személyébe,játszák az agyukat az ambiciót és be veszik ezt a lányok?33f

Figyelt kérdés

#szokások, viselkedés,ambició,agyjátszás, társadalom, életszakasz
2021. júl. 7. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
játszák az agyukat az ambiciót(vessző )
2021. júl. 7. 17:10
 2/6 Hellmano ***** válasza:
89%
Szerepet mindenki tud játszani nem kell hozzá nagy tudomány ezzel simán lehet csajt fogni egy-egy éjszakára az persze másik tészta, hogy nem állandóra, mert hamar kiderül, hogy csak színjáték az egész. Amúgy, miért irigyled őket? Neked is ott van meg lehet próbálni. Mi is szoktuk fiatal korban csinálni, hogy elmentünk idegenbe kiöltözve menő öltöny stb., mintha valakik lennénk és bevonzotta a közönséget, persze fiatalon nálunk se volt semmi mögötte, hogy mi aztán gazdagok lennénk vagy stb. , de mindig akadt csak aki kajálta és ez volt a lényeg. (90-es évekről írom ezt most a példámban).
2021. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy megjátsszák az ambíciót? És egy még fontosabb kérdés. Hogy lehet az ambíciót megjátszani? Vagy ambiciózus vagy vagy nem. Én ezt nem igazán értem, de lehet jobb is...
2021. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az ambíciót megjátszani?"

Kamu vállalkozásokról beszélgetnek mint ha az már meg lenne neki, selymes köntösbe bújtatva ez már bőven az ambiciót sugározza, de józan ember számára szimpla álmódózás..

Pár ezer forintal a zsebemben nem lenne pofám ilyenről beszélni, mondjuk nálam pár 10 -es volt de az is apró pénz manapság..

Nekem ez amolyan szembe köpés, önmeghazutólás miszerint eladni szeretném magam idegen embereknek.

Persze nekem is lennének mese váraim, tudnék olyan dolgokról beszélni ami komoly embernek tűntetne fel, van egy jó öltözködésem igényes vagyok, de a legrosszabb az lenne hogy saját magamat csapom be ezzel.

Valahogy már nem élek az álmokban meg a mesékben.

2021. júl. 7. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Játsszák.... Tárgyas ragozás.



37F incel

2021. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mindig 2 sz-el írom. Köszönöm a javítást! Tényleg nem féltékenykedés amúgy, csak az zavar, hogy ilyenek szoktak utólag síránkozni , amiért elhagyja a nő őket mert megrekedtek egy szinten. Nekem mindig azt mondták, ne álmodj ha nem építs kicsiben tapasztald meg ,és aztán jöhet a következő lépcső fok.

Fentről sohasem lehet kezdeni, kivéve az a szűk réteg akik vagyonós családból származnak.

2021. júl. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!