Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy programozhatnám át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy programozhatnám át az agyamat, hogy ne érdekeljenek a pasik?

Figyelt kérdés
Sajnos csúnya vagyok és nem kellek senkinek (főleg annak nem, aki nekem tetszik), és magára a szexre szerencsére nem is vágyom olyan erősen, de tinikorom óta vannak "crush"-jaim, akikről folyamatosan ábrándozok, és ez a reménytelen vágyakozás megkeseríti a mindennapjaimat. Most is sikerült kicsit belezúgnom valakibe, és képes vagyok órákig leskelődni utána a közösségi médián, kívülről tudom a megjelent publikációját, és mindenféle forgatókönyvet gyártok a fejemben, hogyan jöhetnénk össze. Kicsit beteges...
2021. júl. 20. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg próbálj meg egy kicsit visszavenni az igényedből és keress olyan pasit, akinek te is bejössz. És felejtsd el azt a szót, hogy "crush", mert agysejtromboló.
2021. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

az, akinek nem kellesz mert "csúnya vagy", az nem is érdemel meg téged. Aki annyira sekélyes, hogy a külsőségekre ad, annak lehet haladni tovább....

Inkább próbálj meg egy egészséges önbizalomra szert tenni. Akár szakember segítségével.

2021. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: nem jöttem be még soha senkinek, de igénytelen pasi amúgy sem kellene.
2021. júl. 20. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem igénytelenre gondoltam.
2021. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Üdv egy átlag férfi világában
2021. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"az, akinek nem kellesz mert "csúnya vagy", az nem is érdemel meg téged. Aki annyira sekélyes, hogy a külsőségekre ad, annak lehet haladni tovább"

jajj, problémamegoldás 21. századi módra: drágám, te tökéletes vagy, mindig másokban van a hiba.

emberek vagyunk, 100-ból 98 nem fog olyannal összejönni, akit csúnyának tart (az a maradék kettő meg nagyon el van keseredve)

2021. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Nos, egy férfinek ehhez elég csak egy átlagos arc, test, ruházat hogy az ignoráltak között legyen.


Kérdező! Hajrá, kezdj el konditerembe járni, szoli, kozmetika, fodrász. Nyúlj a zsebedbe mélyen, az időd nagy részét szánd a külsődre, akárcsak az átlagos férfiak. Olyan ez mint az árverés, az a befutó, aki többet ad.

2021. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es:

Nem hiszem, hogy egy vászontáskás-szandálos bölcsész PhD-hallgató szolis-fitneszes lányokra vágyik :'D

A szoli meg káros, az önbarnítóra voksolok. Nem szeretnék majd 30 évesen 50-nek kinézni...

2021. júl. 20. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem ide tartozik, ne haragudj, de ki az isten jár még szolizni? Meg minek? Szerintem tökre nem szép. Van akinek ez tényleg tetszik?
2021. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valami divat hóbort, amivel lenyúlják az embereket. Ma már nincs szoli, van tetkó.
2021. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!