Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért van?

Figyelt kérdés

A baratommal majdnem egy éve vagyunk együtt. Imadom, szeretem és ő is engem. Nagyon sok, minőségi időt vagyunk együtt, felnezek rá és motivál. Tudom, hogy még fiatal a kapcsolat, de bízom benne, hogy Ő lesz az, akivel további szinteket léphetünk majd..


Kb. 2 évvel ezelőtt lett vége az első, klasszikus kapcsolatomnak a mostani baratom elott. Iszonyatosan szerettem azt a fiut, de szakított velem. Nagyon megszenvedtem, 1 évig sirattam, nehezen dolgoztam fel, majd utána ismertem meg a jelenlegi baratom.

Halistennek, ahogy telt az idő, abszolút nem gondoltam az exemre, ha eszembe is jutott, nem úgy, nem igazán érdekelt. Viszont 2-3 havonta, ahogy most este is, vele álmodtam és borzasztóan felkavart. Ezt most ne úgy ertsetek, hogy visszasirom vagy bármi, semmiért sem választanám ot, a jelenlegi helyett. De iszonyatosan hiányzott az álmomban. Ott állt velem szemben, az álmomban is tudtam, hogy nem vagyunk már együtt, csak beszélgettünk. Kérdőre vontam, kerdezgettem mindenrol, amikre nem kaptam rendes választ. Kérdeztem tőle, hogy nem is hianyoztam neked szakítás után? És volt kommunikáció koztunk, mondta, hogy dehogynem, sokáig, blablabla.


Nem tudom hova tenni, bántott, mert közben ott feküdt mellettem az az ember, akit a legjobban szeretek, én meg a régirol álmodok és még fel is kavar.. miért van ez szerintetek?


2021. júl. 20. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is szoktam álmodni az exemmel, de az annyiban más, hogy a szakításunk után nem sokkal ő öngyilkos lett. Rettentő nehéz volt számomra, hogy nem tudtam az óriási lelki terhein segíteni, gyakorlatilag ezért (is) mentünk szét. Mikor megtudtam, hogy véget vetett az életének, nagyon sokat gondoltam rá, így érthető, hogy álmodtam is vele. A legutolsó álmomban mosolygott rám és egyre jobban távolodott, közben végig integetett. Azóta nem álmodtam vele.


Talán maradtak benned kérdések, amik miatt nem tudtad rendesen lezárni az akkori kapcsolatodat.

2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is álmodok a mai napig az exemmel..engem is felkavar és hatással tud lenni az egész napomra. Mert álmomban is hazudik és manipulálni próbál, ahogy anno tette.. Álmomban is tudom, hogy csak át akar verni és bántani akar engem.
2021. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!