Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, beindultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, beindultok egy nőies, jó csajra?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm miatt kérdezem, mert szeretne lányokkal ismerkedni, volt is egy ilyen buliban és én mondom, tök jól néz ki, az arca szép, nagyon csini, van melle, feneke, nőies alakja, de mégsem tudott senkivel összeismerkedni. Ez igaz, hogy leszbiknek inkább a fiús, vagány lányok jönnek be?
2010. aug. 27. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak a lányokat szeretem és csak a nőies csajok jönnek be:)
2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a melegek között is megvan a felállás, hogy ki a pasi és ki a nő. félre ne értsd egy homo kapcsolatban mind a kettő mondjuk lány, akkoris az egyik a "férfiasabb", aki irányítja jobban a kapcsolatot, és van egy "lányosabb" lány, aki a lányt játsza. ez a pasiknál is megvan.

és a lányos homokosokból van több, vagyis az észrevehetőbb, és ők a "pasit" keresik az azonos neműekben. lehet, hogy a barátnőd is lányos csaj, és a buliban a fiús csajkat keresték.

de ez csak feltevés.

2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző, te tiszta hülyeségeket írsz. Nincs olyan, hogy "férfi", meg "női" szerep, lehetséges, de ez nincs mindig így. Valószínűleg nem vagy jártas ilyen körökben, de azt azért elmondhatom, hogy én a barátaim révén benne vagyok a témában, állíthatom, jobban, mint te, és a leszbikusok azt teszik, ami jól esik nekik. Mivel mindketten lányok, főleg ha 2 nőies lányról van szó, nem határozzák meg a szerepeket.
2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kedves harmadik. ha tudnál olvasni, amit feltételezek, hogy tudsz, akkor oda írtam az utolsó sorba, hogy ez csak feltevés. nem kell röktön leszedni a fejem amiért nem tudok valamit jól. ez egy olyan oldal, hogy válaszolsz a legjobb tudásod szerint. igaz nem vagyok jártas a témában, de mindenhonnan csak ezt hallottam, ha melegekről volt szó. szóval ne szedd le a fejem.

második voltam

2010. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nőies nők jönnek be.

Ha gondolod privibe add meg nekem a barátnőd e-mail cimét.

:D

22/L (leszbikus)

2010. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, megadom, nézd majd meg:D
2010. aug. 27. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?:)

17/L

2010. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21
2010. aug. 27. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor megadod a barátnőd e-mail cimét, vagy nevét hogy melyik oldalon találom?

Privibe.

22/L voltam.

2010. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a leszbik többsége inkább a nőies csajokra buknak. Ezért nem a fiukat szeretik... bár én kivétel vagyok (nekem inkább a sportosabb, vagányabb lányok jönnek be, nem a tűsarkút hordó széplányok), de én emiatt inkább kivételnek érzem magam...

Szal... szerintem nem itt van a gond. Az, hogy nem jött össze egyből az első ilyen bulin, még nem jelent semmit. Ne adja fel már rögtön az elején, van esélye bőven!

2010. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!