Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, voltatok már úgy, hogy beleszerettetek, egy srácba illetve a leszbikusok csajba, hogy nem tudtátok róla, hogy meleg vagy heteró?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akire ha rámosolygok visszamosolyog, ha a szemébe nézek nem néz el, ha küldök pl msn en egy ölelés, vagy kacsintós szmájlit mindig viszonozza, de valahogy nem tudok rájönni, hogy most vonzódik hozzám ő is vagy csak felnéz rám mert én nagyobb vagyok ő meg csak 16 éves és azért csinálja... Ő tudja, hogy meleg vagyok viszont amikor elmondtam neki annyit mondott rá, hogy " Érdekes" és semmi sem változott utána sőt talán még közelebb került hozzám, de nem lépett semmit.. Mit tegyek? Lépjek én? Vagy hagyjam az egészet és felejtsem el? Homófób válaszokat nem kérek ha lehet.. Köszönöm
2011. júl. 16. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én velem is hasonló helyzet volt, volt egy srác aki nagyon aranyos volt velem, meghallgatott és egy ilyen sulis kiránduláson egy sátorba kerültem vele és akkor elmondtam neki a problémámat hogy titkolóznom kell a családom elől hogy meleg vagyok. (apám-anyukám nem tudja)

És belőle aztán senki se nézni ki de igen átölelt, és akkor tudtam hogy viszonozza amit én érzek.

Pedig nekem fogalmam sem volt róla hogy ő heteró vagy meleg.

A te ügyed pedig elég érdekes. Általában a 16 éves srácok utálják a melegeket, de ez a srác elég jól fogadta, hisz jóba vagy vele. Előfordulhat hogy ő is meleg, de akkor viszont neked kell lépned. De átkell gondolnod az egészet.

Hisz ha véletlenül rosszul sül el a dolog akkor lehet hogy vége a barátságotoknak is!

Szurkolok! :) Majd írd le hogy mi volt!

18/F

2011. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
velem is hasonlo a helyzet. attoleltem viszonozta az olelesem megcsokoltam viszonozta a csokot. de van baratnoje es csak titokban tudunk talakozni,ugy hogy senki se lasson minket.nem mondta ki hogy o meleg csak viszonozta a olelesem a csokom es igy vagyunk evek ota....
2011. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Ez nagyon gáz emberek :D
2011. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
még fiatal.Ne rontsd meg
2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne lett volna, de én nem szoktam így szórakozni, elmondom mit érzek, megkérdezem mi van és akar valamit vagy nem. Azt vagy elküldenek vagy nem. Persze nem egyértelműen csak árnyaltan és egyre egyértelműbben és észre lehet venni, hogy most a másik is akar valamit vagy sem. Én nem szoktam kétségek között őrlődni, hogy most mi van. Akar valamit vagy nem. Én kellek neki vagy más. Én össze nem jönnék úgy egy fiúval, hogy csajjal van, meg se ölelném, nem hogy csók.


De hát ízlések és pofonok.

2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tényleg rohadt rossz kétségek között nem tudni, hogy ő mit akar... Viszont egyetértek a 15:40 es válaszolóval is.. Bár nemtudom konkrétan mit értessz a Ne rontsd meg alatt. Én is gondolkodtam amúgy már ezen is, nem szeretném azt sem, hogy ha később nem úgy alakul az élete ahogy tervezte engem okoljon emiatt.. Még ez is megtörténhet.
2011. júl. 16. 15:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell lépned,hisz ő még azt se merte neked elmondani,hogy meleg.
2011. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jah, és ha ez számit talán valamit, nem szeret bulizni járni csak nagy ritkán a haverei könyörgései után megy el, meg utálja az alkoholt is. Ellenben szereti a focit :D Ezt csak azért tartom fontosnak, mert én se szeretem a bulikat, az alkoholt sem viszont én a fociért se voltam azért annyira oda.
2011. júl. 16. 16:19
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy te hány éves vagy?
2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én 22.
2011. júl. 16. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!