Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem utazott el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálom rövidre fogni.

A helyzet az, hogy a párom, akivel 2,5 éve vagyok együtt, nélkülem utazott el Párizsba. Az anyukájával.


Nem tudtam volna most menni, anyagilag sem engedhetem meg, meg jövő héten kapom a második oltásom, ugye onnantól 2 hét. Elment nélkülem múlt hónapban Prágában a haverjával, majd a családdal Görögországba, ahonnan most jöttek vissza hétfőn, ma meg elment az anyukájával Párizsba. Ami még rosszabb, hogy tudtam, hogy mennek valahova a görög út után, de nem mondta el hogy hova. Csak mire már huszadjára kérdeztem.

Tisztában volt vele, hogy életem vágya Párizs, ezer helyre mehettek volna, sőt, beszéltük hogy szeptemberben elmegyünk és azzal sem lett volna gondom, ha az anyukája is jön, és így szervezte le a hátam mögött, és még nem is szólt róla. Nyilván tudta hogy nem fogok örülni és amikor kiborultam csak annyit kérdezett, hogy mit kell kiakadni majd elmegyünk együtt. De akkor már nem lesz ugyanolyan, hisz már járt ott, mint egy film, amit másodjára nézel meg. Pluszba még telepakolta Eiffel tornyos képekkel a létező közösségi felületeit.


Teljesen cserben hagyva érzem magam. Tényleg nem bírt volna ki pár hetet és szerveztünk volna együtt? Míg Görögotszágban volt, lefoglaltam egy szállást Krakkóban, de nem tetszett neki és még ő vágta a fejemhez, hogy megbeszélhettük volna. És ezután még elvárta volna, hogy menjek haza vele hétvégére a családjához, amikor tudja, hogy tanulnom kell meg dolgozom is.



Hogy várhatja el, hogy ne akadjak ki, hogy ennyire nem figyel rám, és ennyire tojik arra, hogy engem ezzel mennyire bánt meg? Iszonyatosan érzem magam.


Tavaly voltunk nyaralni a családjával, baromi sok pénzem ment el rá. Azt tegyük hozzá, hogy hitelből utazott, mert erre neki sem lett volna kerete. És engem néz le, hogy sz@r anyagi helyzetbe hoztam magam.


Ti mit gondoltok, mi a véleményetek erről, mit tennétek a helyemben?


2021. júl. 21. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagéknál se értem a hisztit h azt se tudják már hova menjenek reggelizni, de az h hitelből ezt csinálni, hát nem egy okos dolog.
2021. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még mindig együtt vele? Csak ez itt a kérdés.
2021. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Aranyaso vagy es kiakadsz hogy nem kolt rad tobbet? Azt gondolom dolgozz es lesz penzed arra hogy elutazz
2021. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
PÁROM...ezmiez? Férj? Élettárs? Kani, aki heti 2X megrak a kocsiban?
2021. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Itt nem az a fő probléma, amit te annak beállítasz. Az, hogy nélküled ment el, az egy logikus és reális döntés volt. Te nem mehettél. Akkor ő se menjen? Mondja azt a családnak, hogy bocs, de rám ne számítsatok, mert az asszony azt mondta, hogy ha neki rossz, akkor nekem is legyen az?

Itt nem ez a probléma. Sok más viszont igen.

Az nagyon is probléma, hogy az ALAPVETŐ bizalom sincs meg köztetek. Mi az, hogy titkolózás? Nem árulja el, hogy hová megy nyaralni? Ilyen egy valamire való kapcsolatban nincs. Bár... a személyiségedből adódóan ezt is meg tudom érteni. Azt nem, hogy minek vagytok együtt? Nincs meg a bizalom, a kölcsönösség, az összhang. Ez nem szerelem. Együtt vagytok (már amikor), néha dugtok egy jót, és ennyi. De nem csak ő a hibás. Irigy vagy, méghozzá elég beteges mértékben.

"majd elmegyünk együtt. De akkor már nem lesz ugyanolyan, hisz már járt ott, mint egy film, amit másodjára nézel meg"

Tipikus, amikor valaki már semmittevésében nem tud mást csinálni, mint mindenhez idióta ideológiákat sző. Tipikusan az a fajta hárpia vagy, akinek semmi nem jó. Nem, nem mondom azt, hogy a kanod egy főnyeremény lenne. (Bár sokat nem tudtunk meg róla.) De hogy én inkább lennék homokos, mint hogy egy ilyen hárpiával kelljen élnem, az is 100%.

2021. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 nem akartam hosszan írni, de a te kedvedért. :)

Soha nem vártam volna el hogy kifizesse nekem, és rohadtul nem ezzel van a porbléma, hanem hogy semmibe nézett és a hátam mögött szervezett utat oda, ahova mindig is vágytam. 1 hónapot kellett volna kibírnia, meglett volna rá a pénzem és az oltás is.


Emellett, dupla annyit keres mint én, ellenben -400 ezer mínuszban van, ebből utazgat.


Tavaly szakítottunk egyszer, kirakott a közös lakásból, nulla megtakarítással a covid kellős közepén hitelt kellett felvennem, hogy kauciót tudjak fizetni, mert még a munkabérem is csökkentették. Hitelből nem utaztam volna el, ahogyan ő...


Jelenleg is egyedül élek, hullámra dolgozom magam plusz tanulók mellette, hogy fejlődjek.


Úgyhogy köszi a megjegyzést, dolgozom, nem is keveset.


#4 Sajnálom, azt hittem egyértelmű hogy ha páromnak hívom, akkor párkapcsolatban vagyunk, 2,5 éve.

2021. júl. 21. 20:49
 7/13 A kérdező kommentje:

#5, nincs azzal probléma, hogy utazik, éppen csak azzal, hogy olyan helyre, ahova mindig vágytam, és pár héttel később mehettünk volna együtt is, akár az anyukájával.


Elutazik, miközben neki sincs pénze én meg gürizek és semmire nem méltat, úgy kell könyörögni hogy találkoztunk? Amikor Prágában volt 2 napig takarítottam a lakását, az ordenáré kupit, könyékig csutakoltam a wc-t, tartott kb. 3 napig.


A lelkem kiteszem ezért a kapcsolatért, és úgy gondolom, megtiszteltett volna annyival, hogy kibírja azt a pár hetet és nem utazik el oda, ahova az az ember, akit elvileg szeret, egész életében vágyott.

2021. júl. 21. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyennel vagy kapcsolatba aki utcara rakott? Nincs mit mondanom
2021. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

"#4 Sajnálom, azt hittem egyértelmű hogy ha páromnak hívom, akkor párkapcsolatban vagyunk, 2,5 éve."


??? Még mindig nem tudom kid a srác? Nem lehet leírni, hogy: férj, vagy szerető,...

2021. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut egyertelmu, o miert van veled. Ganezod a budijat amig o nyaralgat, neki igy marha kenyelmes. De hogy te miert vagy vele amikor a legnehezebb helyzetben dobott ki, szamomra rejtely. Ennyire alulertekeled magad?
2021. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!