Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet hogy zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy zavarja, hogy nélküle is feltalálom magam, hogy nem függök tőle érzelmileg?

Figyelt kérdés
Az lehet hogy ezek zavarjanak egy férfit? Vannak barátaim, nem a párom határozza meg a hangulatom, igazán semmiből nem csinálok nagy ügyet, azaz nem hisztizek, nem vitázom. Eleinte azt mondta, az a jó bennem hogy ilyen vagyok, hogy pl nem nyaggatom, és ha napokig nem találkozunk, akkor sem búslakodom, nem unatkozom. Az utóbbi időben viszont azt vettem észre, hogy ezek őt nagyon is zavarják, és mintha titkon azt akarná, hogy igenis tőle függjek érzelmileg. A tűréshatárom és a toleranciám feszegeti. Kb hogy boruljak ki, akadjak ki. Én pedig nem teszem ezt. Ha napokig nem szól hozzám, (azt sem tudom miért) akkor sem járok a nyakára, és mintha ez is zavarná. Hogy nem abajgatom, hanem elfogadom hogy nem keres akkor nem keres. Szeretem, de nekem egy kapcsolatomban sem volt az, hogy kapcsolati függő volnék. Az lehet, hogy ez zavarja a másikat?
2021. júl. 17. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak arról van szó, hogy valami nyomasztja vagy zavarja, gondja van, és jól esne neki, ha kicsit ápolnád a lelkét? Mikor nem nagyon szól hozzád, azt haragból vagy rossz kedvből teszi? Mindenképp gyerekes, de nem mindegy. Talán ez nem ellened szól, hanem törődésre vágyik. Néha sokaknak igenis kell egy kis abajgatás. 🙂

Beszélgettetek erről?

2021. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rá semmi oka hogy ignoráljon! Sőt! Teljesen jól elvagyunk, erre másnap a semmiből hogy ne keressem. Aztán ennyit mond és semmi mást.
2021. júl. 17. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, de ha szakítanátok, keress meg, nekem pont ilyen nő kéne...
2021. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3#, mégis mit tudsz te mellé tenni? Azt lehagytad. 😅


Kérdező, az én párom is hasonló. Néha van, hogy egyszerűen nem keresi napokig a személyes kontaktot, ha írok neki, alig úgy-ahogy válaszol, csak épp 1-2 szóval, órák múlva, még ha épp otthon van is. Pár nap után oldódik, elkezd többet írni. Nehéz kezelni ilyenkor. Jobb békén hagyni egy kis időre, de eddig mindig csak úgy találkoztunk megint, hogy én felvetettem. Ha megjegyzem neki, hogy nem volt napokig, azt mondja, de hát én sem mentem hozzá, biztos egyedül akartam lenni. 🙄 Amúgy azt szokta mondsni, ha valami bántja, elvonul és helyre teszi magával. Szerintem ezek azok a napok, amik erről szólnak.

És mostanában olvastam Osho egyik könyvében, hogy a férfiaknak is van minden hónapban olyan hormonális kilengésük, mint a nőknek menzeszkor, és a viselkedésük, hangulatuk is megváltozik. Szerintem van benne valami 😝

2021. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2021. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, amit az illető velem tesz, az játszma, de kb a lelki szadista fajtam
2021. júl. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!