Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed a legjobb barátod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjed a legjobb barátod?

Figyelt kérdés
Szerető kizárva. Nem arra gondolok ha nem a férjed az.
2021. júl. 22. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen a férjem
Egy másik nő a legjobb barátom
Egy másik férfi a legjobb barátom
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a legjobb társamnak mondanám. Nem a legjobb a mélyen szántó beszélgetésekben, de mindent meghallgat, és reagál rá. Nála jobban senkivel nem tudtam problémát megoldani, és kiteljesedni. De ha mély, filozófikus beszélgetésekre vágyok, arra más társaságom van. Nem egy ember, hanem konkrétan egy társaság. Így őket nem mondanám legjobb barátoknak, mert alapvetően nem tartjuk annyira a kapcsolatot, meg nem is annyira bizalmas a viszony 🤷‍♀️
2021. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nincsenek barátaim.


A férjem meg a férjem.

2021. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy jó kapcsolatban igen.
2021. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, egy átlag barátnak se mondanám. Olyan, mint egy hangosbemondó. Bármit amit mondok, felhasználja ellenem/elmondja mindenkinek.
2021. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, természetesen,azért mentem hozzá :) Egymásnak mesélünk el mindent,sokszor még napközben is sokat beszélünk telefonon, talán még más lány barátnővel sem voltam soha olyan közeli viszonyban mint vele
2021. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészséges összemosni.
2021. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!