Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne, az ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne, az ezer éves legjobb barátod, és a párod között (ha komoly kapcsolatról van szó) kit választanál?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már óvoda óta legjobb barátnők vagyunk, csak az idegesít benne nagyon, hogy minden pasit elkergetett mellőlem azzal a hisztiével hogy válasszak, vagy ő vagy a pasi. Ez így 14-15 évesen talán még rendben is volt, de most már 22 évesek vagyunk. Ő Németországban él, én meg itthon lakok a párommal. És még ennyi évesen is képes hisztizni, hogy ha épp haza jön és meglátogat, akkor küldjem el a párom mert most vele foglalkozzak, de ez nagyon gyerekes viselkedés. Szerintetek meg kéne vele szüntetnem a kapcsolatot és végre a páromat választani, vagy mi lenne a helyes?
2015. febr. 20. 14:13
 1/9 Mokyu! ***** válasza:
0%
:D ez de szar
2015. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem gyerekes..elvégre kint lakik ..

egy igaz szerelem többet egy barátnál

(egyébként)

2015. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem barát az ilyen!Ilyen esetben a páromat választanám,a csajt meg elkerülném.
2015. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A komoly kapcsolatot választanám!

Meg kellene neki is értenie a helyzetet, ha már a Legjobb Barátnő ...!

22/L

2015. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

A pasit.

Az ilyen ugyanis nem legjobb barátnő, csak kiskorod óta ismered.

Jó barát ilyet nem csinál!

2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel hetero vagyok, mindenképp a pasim választanám, a féltékeny leszbit meg elküldeném a francba.
2016. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a párom választanám több okból kifolyólag

1) õ a,legjobb barátom

2) Esetedben ez a csaj nem egy igazi barát.

2016. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell senkivel se szakítanod.


ajánld fel a barátnődnek, hogy találkozhattok, AMIKOR RÁÉRSZ.

2016. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tisztázhatnátok, ki melyik nemhez vonzódik.
2019. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!