Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összehasonlításokból miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összehasonlításokból miért én kerülök ki vesztesen?

Figyelt kérdés

Nekem van egy szakmám, de ha látom, hogy valaki diplomát kap, vagy felveszik egyetemre, akkor már azt gondolom, hogy na persze mikor én beadtam a jelentkezésem, akkor nekem még se sikerült, és hogy nekik mennyivel könnyebb lesz az életük, mint nekem. Együtt vagyok a barátommal 1 éve, de még csak el sem jegyzett, persze másokat már egy fél év után is nagy csinnadrattával eljegyeznek. Mikor látom Facebookon a boldog házasságokat, kicsit irigykedem is, főleg, hogy én még csak egy senki vagyok, tehát nem vagyok egy feleség.

Ha látom, hogy valakit jobban megbecsülnek akár a munkahelyén is, mint engem, akkor azt gondolom, hogy én sose leszek leszek megbecsülve a munkám által, mert azt se érdemelem meg.


2021. júl. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene másokkal összehasonlítani magad. A saját életedből hozd ki a legtöbbet.

"én még csak egy senki vagyok, tehát nem vagyok egy feleség" Ez akkora baromság, hogy szavak nincsenek, ha így gondolod sürgősen keress pszichológust.

2021. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
" látom a facebookon.." Alap hiba, hogy egy nagyképű, hazudozós oldal infóit tényként kezelsz. Amúgy meg ha nagyon hasonlítgatni akarod magad másokhoz ( ami szintén hülyeség), akkor olyanokkal tedd, akik nálad rosszabb helyzetben vannak. Halottakkal a temetőben, betegekkel a kórházakban, éhező afrikai gyerekekkel, stb. Náluk biztos jobb helyzetben vagy.
2021. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg abban, hogy rendesen felkészülj egy felvételire és újra megpróbáld? Ha a kapcsolatod jó, nem mindegy, hogy el vagy-e jegyezve? Nem attól leszel valaki, hogy feleség leszel, sőt. Attól, hogy valakihez hivatalosan tartozol, nem leszel valaki. Azt neked, magadnak kell elérned. Nincs valami érdekes hobbid, amiben jó vagy? Az adna egy kis önbizalmat. Amúgy én is pszichológust javaslok.
2021. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

most neked mi is a bajod, az hogy nem vettek fel egyetemre vagy hogy egy ev jaras utan nem jegyzett el a pasid?

elobbit barmikor megprobalhatod ujra, de csak akkor van ertelme, ha tenyleg tanulni akarsz es erdekel az adott szak. csak azert ne menj egyetemre, mert kisebbsegi komplexusod van.


attol pesig senki nem lesz tobb vagy jobb vagy ertekesebb, ha elkegyzik. kit erdekel? majd elvalnak, ha ilyen elhamardkodott a dolog, ugyis.

2021. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érzékeny fajta ember vagy, nem mindenki lehet erős.
2021. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahjajjajajajajjaj

De komolyan. Attól, hogy Etiópiában éheznek neked rosszabb most ebben a pillanatban az életed? Nem? És jobb? Nem? Akkor mégis mit érdekel, hogy a fb-n random embereknek milyen az életük (jó értem, ismerős, de akkor is, kit érdekel). 1 év alatt alig ismered meg a párod, tök normális, ha nem akar eljegyezni a pasid. Vagy már beszéltetek róla, hogy gyereket akartok és kell a babaváró?

Nem tudom hány éves vagy, de hidd el, abból sose születik semmi jó, ha másokhoz hasonlítod magad. Mindenkinek más az életútja. Attól mert te másokat érsz el, más ütemben, még nem leszel kevesebb. Attól vagy kevesebb, hogy ezt gondolod magadról. Örülj neki, hogy van párod, mások ezért is irigykednének. Vagy azért mert dolgozol és pénzt keresel, ameddig ő tanul valamit, amit nem is szeret. Annyi nézőpont van. Nem látod, hogy az ő fejükben mi zajlik. Ha nem tudod egyedül átkeretezni a gondolataidat, akkor kérj segítséget bátran szakembertől. Ma már nem ciki.

Ja és nem attól leszel valaki, hogy feleség vagy! Sőt!

2021. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!