Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tud-e alakítani - állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud-e alakítani - állandó összehasonlítások nélkül - egészséges párkapcsolatot az a fiatal özvegy, akinek nagyon jó volt a házassága?

Figyelt kérdés
A következőt értem a kérdés alatt: ha valakinek nagyon jó volt a házassága, a férje váratlanul meghalt, utána hosszabb idő múlva kapcsolatot tudott kialakítani - de ez nem fenyeget-e azzal a veszéllyel, hogy amikor esetleg viták, kisebb nehézségek lesznek, mint minden viszonyban - akkor ott lesz a hivatkozás az "ideális" - hiszen nyilvánvalóan az marad - elhunyt társra, hogy önkéntelenül is összehasonlítások lesznek? Ha igen, hogyan lehet ezt kezelni?

2017. febr. 9. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az özvegy nők állítólag jobbak az ágyban.
2017. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom hogy így van-e, ahogy írod, ám pont emiatt a gyanúm miatt nem kezdenék özvegy nővel...
2017. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tudnék tovább lépni pont emiatt.

Mármint megpróbálnám, de örökké mardosna a lelkiismeret furdalás, mintha megcsalnám kb.

És nyilván ezt a frusztrációt a kapcsolat is megérezné.

2017. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg nem lenne gond.

Sokkal nagyobb esélye van egy férfinak, hogy ilyen nővel boldog házasságban/kapcsolatban éljen, mert ő már tudja, hogy mitől és hogyan lesz boldog.

Illetve nincs benne az a sok negatív előítélet, ami egy elvált nőben.

2017. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfuggo.Nem lehet kijelenteni h az ozvegyek ilyenek v olyanok.Van aki egy valast is egy eleten at sirat,mas meg levonja a konkluziokat es megy elore.

1 ilyen csajt tudok,meghalt a ferje,1fiuk van,kikopott apja,a csaj ferjhezment,szuletett meg ket gyerek,boldognak tunnek,idonkent kijar a temetobe elsirni az exferje sirjanal ha a hazassagaban konfliktus van.De biztosan van ezer masfele ozvegy is.

2017. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha én még mindig a megszállottja vagyok valakinek és eszményítem, akit valamiért elvesztettem, eleve nem kezdek komolyabb kapcsolatot.
2017. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nekem meghalna a férjem, pont emiatt nem tudnék továbblépni, és másik kapcsolatba bonyolódni. Szerintem macskás öregasszonyként halnék meg, valami karrierista, érzelemmentes életutat követően. Kivéve, ha addigra már lenne gyerekünk, de még nem próbálkozunk, szóval nagyon ajánlom neki, hogy még ne haljon meg.
2017. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nővérem férje hirtelen halt meg mikor még pici volt a gyerekük, ennek már 12 éve. A mai napig nem tudta feldolgozni a férje halálát, s sajnos neki sok kapcsolata ráment erre. Most végre rávette magát hogy elmenjen pszichológushoz, mert egyébként ő is nagyon szenved. Pedig kedves, csinos nő, aki alapjáraton tök vidám és humoros, viszont senkivel nem tudott 1-2 évnél tovább együtt lenni, mivel mindenkiben a férjét kereste. Szerintem nagyban függ attól, hogy ki hogyan tudja magában feldolgozni a házastársa elvesztését.
2017. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!