Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan van az, hogy a férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy a férfiakat mindenért lehet szidni, felelőssé tenni és hibáztatni, de a nőket meg semmiért, mert akkor rögtön kapja az ember a sarat, meg a rendszerszintű szégyenítést, meg az incelezést?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 10:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat de azt nem én írtam :D 1,3,6,9 es hozzászóló voltam
2021. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

V mint Vincel


Bàrki èrt màr el ezen az oldalon szidalmazàssal ès önsajnàlattal bàrmit?


Vagy amit ebben a topicban is bróbàl a kèrdező, önigazolàst vàr


Figyelj koma, a neten kicsit más szabályok vannak mint odakint, ha továbbra is különböző netes fórumokra fogsz adni , netes nőkre , netes kapcsolatokra , nagyon meg fogod keseríteni a SAJÀT èleted

2021. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert maradnak a koztudatban az altalanositasok, mert mindig lesznek olyanok, akik elmelyitik ezt az altalanos tapasztalatot. Hiaba magyaraznad az osztraknak, aki kiirta magyarul, hogy ne lopj magyar, hogy te nem is lopsz, amikora honfitarsaink
2021. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
... visznek mindent ami nincs leszogelve. Ezzel meg kell tanulni egyuttelni es egyenileg ugy viselkedni, hogy masik skatulyaba kerulj. Ha ki akarsz torni, akkor kulonboztesd meg magad a tobbitol. Peldaul itt kituno lehetoseg egy nicknevvel.
2021. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

bruhuhuu, ki bantott, incelkem?:( kaptad a sarat? jaj, mindjart viszek egy zsepit, hogy ki tudd fujni az orrrocskad es letorold a konnyeid.

tessek, szidj csak minket nyugodtan, ha ettol boldogabb leszel, igerem, nem foglak megszegyeniteni.


☹️☹️☹️

2021. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

hát figyi nekem voltak kapcsolataim, most is van, és valószínűleg lesz is, ha nem öntenek le savval vagy valami.


már ott megbukik az incelezés, hogy cölibátust nyomokban sem tartalmaz.


és én nem ilyen modoros kapcsolatokban vettem részt, amit a rituálé szerű kedveskedés tart össze meg a tündérmese, hanem én tényleg emberszerű kapcsolatokban vettem részt, különböző hosszúságban és minőségben.


a probléma csak azzal van hogy csajozni ELLLÉG nehéz ha a nagy képet nézem, de igen könnyü ha az ember kell a nőnek. persze ilyen nincs olyan sokszor illetve a nők kinézetével is mindig elég nagy megalkuvásokat kell tenni.


Persze ők azért jönnek össze velem mert a szemükben én vagyok valami miatt a nagy szám. De igazán örülnék, ha megfordulna a dolog és a nők adnának lentebb az igényeikből, hogy én is beférjek a szebb nők igényeibe.


Sajnos az hogy egyben van az életem, mert van lakásom, rendes képzettségem, amivel karriert épitettem és ebből kifolyólag jól is keresek, nos mindez a fasorba sincsen egy V alakú felsőtest értékéhez.


ja és fel lehet tenni a kérdést hogy melyiket nehezebb összehozni, egy kigyúrt testet vagy egy karriert? Szerintem a kondi nehezebb.


csak akkor ne szórják a mesét hogy majd 30 éves korom után ha kis szorgos dolgozó leszek akkor eljön a kánaán, mert ez nagyon nem így működik.


persze az tagadhatatlan hogy vannak nők akik tényleg férj-jelöltnek néznek engem, csak sajnos spermadonornak nem. Kösz, de nem vagyok málhás szamár sem igavonó ökör.


(disclaimer: ha elviszem a csajomat nyaralni, akkor mindent én fizetek, de gondolom ez amúgy is alap)

2021. júl. 24. 11:17
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
És most ez a litánia hogy jön az erdeti kérdésedhez...? Még mindig nem értem, szeretnél megtudni valamit vagy csak panaszkodni jöttél?
2021. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

‘De igazán örülnék, ha megfordulna a dolog és a nők adnának lentebb az igényeikből, hogy én is beférjek a szebb nők igényeibe.‘


es megis miert kene a szep noknek lehjebb adni az igenyeikbol es VELED osszejonni, amijor kaphatnak nalad sokkal jobbat is? megint ott tartunk, hogy nalad az egyetlen (legalábbis a legnagyobb) ertek egy noben, ha szep, kozben te meg fel vagy haborodva, ha a szep nok is helyes, izmos ferfit akarnak maguk melle.

2021. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

nekem az is oké lenne ha velem egy szinten lévő nőknek kellenék


a nők ezzel szemben az önmagukhoz képest sokkal jobb pasikról gondolják azt hogy velük vannak egy szinten ;)

2021. júl. 24. 11:28
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

arra esetleg nem gondoltal, hogy te ertekeled tul magad es azok a nok, akiket ‘szinted alattinak’ talalsz, valojaban a TE szinted (vagy meg feljebb is)?


amugy gratulalok, az onsajnaltato ‘szegeny ferfiak’ picsogastol eleg hamar eljutottunk a szokasos incel agymeneshez, hogy a nok szintjuk feletti pasit akarnak. nem lett volna egyszerubb eleve errol kiirnod a 3466433568. kerdest?

2021. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!