Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feministák miért mondogatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministák miért mondogatják állandóan azt, hogy a nem az nemet jelent?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egy férfigyűlölet a sok ügyük közül. Nem egyszer fordul elő az nőknél és férfiaknál is, hogyha valaki nem szimpatikus nekik, nem tartják annyira vonzónak az nem azt jelenti, hogy több beszélgetés, találkozás után se változna a helyzet. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy erőszakosan kell tovább próbálkozni, hanem azt, ha nemet mond nyugodtan lehet vele még beszélgetni. A feministák ezzel a szöveggel félre vezethetnek és potenciális erőszaktevőknek állítják be a férfiakat, ez számomra férfigyűlölet. Tehát ha valaki azt mondja, hogy nem, nem kell erőszakosnak lenni, de nem is kell kiherélni emiatt magunkat. Nyugodtan lehet még beszélgetni, bármi kialakulhat.
2021. júl. 26. 14:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ferfi vagyok, de szerintem azert mondjak, mert latjak rajtad, hogy korlatolt vagy, es elsore nem erted. Ha azt mondana, hogy a huzd a redvesbe, azt ertened, de akkor lebunkoznad oket, tegyuk hozza joggal. Ezert mondjak a nemet, mert kulturaltak. Te viszont nem vagy az, ha nem fogod fel.
2021. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%

A feministák jórésze leszbikus, meg biszex, ezért pattognak folyamatosan a férfigyűlöleten, mivel a konkurenciájuk.

Amelyik meg heteroként feminista, az szimplán hülye.

2021. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Ha a randira nemet mond valaki, attól még lehet vele beszélgetni, ha arra vevő. Ha azt sem akar, akkor hagyd békén.

Semmi férfigyűlölet nincs abban, ha valaki nem akar valakivel ismerkedni vagy barátkozni.

2021. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
Volt párszor pár exemmel az a független eset, hogy kérdeztem, ennének-e valamit/mit rendeljek nekik. A válasz a nem, nem kell. Aztán lopták a sültkrumplimat. A nagy büdös lófaxt nem a nem. :P
2021. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg azért mondják neked, mert elsőre hiába utasítottak vissza, annak ellenére erőltetni szerettél volna valamit. Ha valaki nem akar veled beszélgetni akkor lapozz, ne akard ráerőltetni magad. A visszautasítás nem feminizmus.
2021. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki eldöntheti, hogy kivel szeretne kapcsolatot létesíteni (akár pár-, akár sima baráti kapcsolat) és szabadon mondhat nemet, ha nem kér belőle.


Ha a másik ezt nem fogadja el, akkor ő a bunkó, nincs joga megsértődni, ha a megkérdezett félnek elege van a nyomulásból (a finom nyomulás is az)


Nem tartozik azzal senkinek senki, hogy - ha a kapcsolat nem jöhet szóba - cseverésszen olyannal, akivel nincs kedve.


Mondom úgy, hogy a párom már a második találkozásunknál (véletlenül futottunk össze, egy gimibe jártunk) elmondta, hogy belém szeretett. Én ezt akkor még nem viszonoztam, de felajánlottam a barátságomat, amit ő örömmel elfogadott. Így szép lassan én is belé szerettem. Nem nyomult soha, de mindig számíthattam rá (és ő is rám), sokat progiztunk együtt.


Nna, ha "zaklatott" volna, akkor szóba se jöhetett volna a kapcsolat.

2021. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Szóval aki nem akarja, hogy az akarata ellenére nyomuljanak rá, az feminista? Nagy baj van itt a fejekben. Nyomuljon rád egy meleg kancigány.
2021. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

8-as válaszában van valami. Mi van, ha egy tapintatlan, bunkó homoszexuális (mert bunkóból minden csoportban van, bőrszíntől, szexualitástól, nemtől függetlenül) gyökér nyomul rád, Kérdező? Akkor mit jelent a nem?


Vagy ez csak a nők felé működik?

2021. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem beszélsz magyarul? Szerinted a "nem" szó azt jelenti, hogy "nyugodtan zaklassál még tovább?


Mai "Miért nincs nőm, mikor kedves-aranyos pasi vagyok?" kérdés.

2021. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ha téged visszautasit valaki te komolyan képes vagy tovább nyomulni még hátha mégis kialakul valami?! Ennyire nincs semmi buszkeseged, onbecsulesed? Jó persze nem kell levegőnek nézni utána az illetőt, koszonsz az utcán, max beszéltek egy pár udvarias kört és kész. Ha meggondolja magát úgyis keres. De ha nem akkor egyrészt megalazod magad másrészt a másik zaklatasnak éli meg.
2021. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!