Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha a barátom állandoan azt mondogatja hogy gyerekes vagyok? Hogyan tudnék magamon segiteni hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy igaza van mivel egy 17 éves szerintem nem igy viselkedik. Nem szeretném elvesziteni ezzel a viselkedéssel!
2014. aug. 25. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
részletezd, mert lehet hülyeséget mond, és kirughatod xd
2014. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi miatt tart gyerekesnek, írnál példát?

Amúgy meg ha nem tud elfogadni, akkor miért jár veled? Senki kedvéért sem kell radikálisan megváltozni szerintem...

2014. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően én komoly vagyok, de szeretek gyerekesen viselkedni és barátomnak is jobban bejön.

L

2014. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
állandoan röhögök mindenen, tesommal össze-vissza hülyéskedek, néha ütögetem a kezét.
2014. aug. 25. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs haver, de hülye egy barátnőd van :D
2014. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagyis az alap természeteddel van problémája? én nem változtatnék ilyenen a barátom miatt. ha szeret, akkor úgy szeret amilyen vagyok
2014. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebbö nem lehet tudni. Lehet, hogy a barátod csak nagyképüsködik és sokkal gyerekesebb nálad.
2014. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg gyerekes ez a viselkedés, de vannak olyan srácok, akiknek meg ez tetszik, ha őt zavarja, akkor jobb, ha hagyod...
2014. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ivan Iljics ***** válasza:
Még csak nagykorú se vagy. A 'felnőttes' viselkedés sok embernél nem jelent mást mint hogy felőrlik a kötelezettségek a jókedvét. Mi a fenének olyan sietős mogorva, cinikus felnőttnek lenni?
2014. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ragaszkodnék ahhoz, hogy maradj amilyen vagy. Sokkal jobb társasági lény vagy tőle mint ő, aki max a munkáról meg a folyamatos problémáról tudna beszélni addig te ösztönösen viselkednél és nem félnél hülyét csinálni magadból azért hogy szórakoztass mást. Az élet nem arról szól hogy "legyél komoly, felnőtt mert ez a jó/helyes" hanem arról hogy élvezd, és ne fapofával éld le az életed mint valami robot.
2014. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!