Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek jóval idősebb a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek jóval idősebb a párja a családotok mit szólt a kapcsolatotokhoz? Elfogadóak voltak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadták, 10 évvel idősebb barátnőm volt. Bár volt pár rokon, akik figyelmeztettek, hogy ők nagyon szeretik a barátnőmet, de jobb, ha tudom, hogy teljesen más életszakaszban vagyunk. Nem volt semmi rosszindulat, puszta féltés. Neked kell amúgy is döntened, kivel akarsz lenni.
2021. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mit takar a jóval idősebb?

Férjem és köztem majdnem 9 év van, egyáltalán nem érződik. Mindig csak szülinapokon döbbenünk rá. 😁

A családot sem érdekelte, a legelején a szüleim rákérdeztek, mennyivel idősebb, de nem csináltak belőle ügyet soha.

2021. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Családunkban van 20 év különbség. Elfogadta őket mindenki, csak jóindulatú tanácsokat adtak nekik.
2021. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Én 29 vagyok, párom 44. Senki nem szólt semmit.
2021. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, mi számít jóval idősebbnek. Párom 8 évvel idősebb nálam, igaz ez szerintem közel sem extrém sok.

Nem is került szóba, amikor összejöttünk, családom rá se kérdezett. Szerintem egy szülinapon lett először megemlítve. Anyukám csak annyit mondott, hogy az ő nagyszülei között is pont ennyi volt a korkülönbség.

2021. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy korkülönbség 10+ év.
2021. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10-15 év teljesen efogadott és normális! Pont hogy az a szégyen amikor valaki pisis szinten ragad és egykorú a párja majd csodálkozik ha elhagyja/ják egy fiatalabbért aki sokkal inkább hozzávaló.
2021. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!