Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb fiú, idősebb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiú, idősebb lány szerelmes párok! Mennyire nehezíti meg a kapcsolatotokat a korkülönbség? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Akik között több, mint 5 év van mit szólt hozzátok a környezetetek? Hogyan jöttetek össze? Ki kezdeményezett?
2017. nov. 17. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem szóltak hozzá.

Neten.

Én.

2017. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, bár nem volt már annyira szép nő, de fiatal voltam, 20 éves. 3 hónapig tartott, én kezdeményeztem részegen, és meglepetésemre fogadta. Egyetemista kolis voltam, poénnak fogtam fel.

Azóta nem volt ilyen, de jó emlékként gondolok rá vissza. 4 éve történt.

2017. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lány fiú?

Én 32 éves voltam amikor egy 40 éves nővel jöttem össze, eleinte furcsálták, mert hogy mindig csak fiatalabbakkal voltam együtt, de úgy igazából senkit nem érdekelt annyira.

2017. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk csak 4 van, de senkit sem érdekel, a legtöbb, ami történt, hogy édesanyám felvonta a szemöldökét, és rávágta, hogy ez a jó húsleves titka is. :D


Ő kérdezte az elején, hogy engem zavar-e, én meg csak annyit mondtam, hogy amíg őt nem, engem sem. Kinézetre egyidősnek tűnünk, végzettségre is ugyanott vagyunk (én akkor voltam a második szakomon gólya, mikor ő az elsőt kezdte, ott ismertem meg), néha elnyomunk egy "Mivan, nem kaptál zsebpénzt?- A nyugdíjadból neked is telhetne igazán." kategóriás megjegyzést, de ez mindig csak poén volt, sosem piszkált vele, sosem jött szóba ez holtkomolyan. Ő kezdeményezett, 19 éves létére férfiasabban és illedelmesebben viselkedett, mint sok 24-26 éves "férfi", meghívott, büszkén cipelgetett mindenhova, bemutatott a szüleinek, hozott nekem virágot meglepetésként néha (most is, csak ritkábban)... Aranyos volt, nekem meg nagyon tetszett, hogy valaki így bánik velem a sok "kőkóladugunk" után.:)

Most 22, én 26 vagyok, 3 éve vagyunk együtt, egy éve összeköltöztünk.:)

2017. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
parom 24, en 29 vagyok, es nalunk elegge megneheziti, bar ő szerintem eretlenebb a koranal is. Igaz en is, de nem gondolkodasban, csak eletvitelben (nem ott tartok az eletemben, ahol szeretnék, vagy ahol pl sok volt osztalytarsam, hasonlo koru munkatarsam tart). De szeretjuk egymast, probalunk idomulni egymas elvarasaihoz :)
2017. nov. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ja es ismertuk egymast, baratok voltunk kb masfel eve, amikor elindult valami koztunk.. Sokaig tiltakoztam magamban ellene, de vegul beadtam a derekam :)
2017. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha van valami ami beteg dolog, az ez! Egy srácnak jó hogy van pár milfes viszony az életében, de hogy egy idősebb nővel kapcsolata is legyen az maga a hányás kategóriája!

Ez mindkét félnek tiszta gáz!

2017. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami beteg dolog az a te agyad, kedves 7-es. Menj, és rejszolj egyet, attól megnyugszol.
2017. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sohasem szólnék meg olyan embereket ahol forditott a felállás. Ez tényleg ritkább de ismerek rá példát nem is egyet...

Szerintem az elején okozhat problémát ez az összejövésnél, viszont ha már együttvannak és működik a dolog közöttük akkor nem számítanak azok az évek semmennyit se, az csak egy szám. Amúgy is 5-10 év szerintem nem annyira jelentős különbség. Simán belefér. Mindenki a maga életével törődjön. Ez olyan amikor a magas nő nála alacsonyabb férfivel jön össze. Na és akkor mi van? A lényeg hogy őket ez egyáltalán ne zavarja.

2017. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 éves lány, 34 éves pasi.

A lány diákom volt középsuliban.

Semmit sem szóltak hozzá, jól megvagyunk. Hamarosan kollégák leszünk és összeházasodunk.

2017. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!