Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek néha úgy, hogy nem nyújtjátok a maximumot? Úgy értem, hogy érzitek, hogy többre vagytok képesek.

Figyelt kérdés
Például, aki gyári munkát végez, vagy aki el van hízva. Nemérzi úgy, hogy lehetne egy fitt üzletember is?
2021. júl. 27. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Tanultságban és külsőben is. Gyáva vagyok változtatni.
2021. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem inkább lusta? Ez sztem nem gyávaság kérdése, inkább lustaság.
2021. júl. 27. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Külsősegben. Fáradt vagyok változtatni. Munkám nagyon jó, de sol időt elvisz! Így van rajtam súlyfelesleg!
2021. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk sztem napi 45 perc edzésre elég lenne. A kaját talán nehezebb megoldani.
2021. júl. 27. 15:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ar/ertek aranytol fugg. Van aki azt mondja megeri es csinalja, a masik meg legyint ra, annyit neki nem er. Van aki szivesen edz napi tobb orat is, mas meg 1 orat is sajnal ra a napjabol a futogepen. Nincs olyan sok ido elni az eletet es nem mindenki akarja azt a keveset edzessel tolteni.
2021. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4

Annyit edzek! De nekem az keves. Igy éppen nem megyek 75 kg fölé. Kaja? Éhezem...lassan 6 éve.

(Ja, Nő vagyok, és extra hízekony)

2021. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok, most ki lett élezve a hízásra, de például levelezőn elvégezni vmi egyetemet? vagy nyelvet tanulni? Kitörni a szegénységből?
2021. júl. 27. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerubb 4 evente a kormanyokat okolni, hogy minden szr, mint letenni egy diplomat 3 ev alatt es 3* annyit keresni vele. PEdig annyit egyik kormany sem iger. Megis ez az emberek egyik kozponti problemaja.
2021. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8as ez azért nem így van. Diplomás vagyok,most tanulok majd burkolónak, mert azzal kétszer ennyit fogok keresni.
2021. júl. 27. 16:57
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
En is diplomas vagyok es egy burkolo sem keres ennyit. Akkor hol a hiba a kepletedben?
2021. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!