Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők luxusautós férfira hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők luxusautós férfira hogyan reagálnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 07:33
A kérdező szavazást indított:
azonnal magam mögött hagyom addigi életemet és a rabnője leszek
boldogságtól és gyönyörtől zokogva könyörgök neki hogy ejtsen teherbe a motorháztetőn
könnybe lábadt szemmel hála imákat rebegek miközben letérdelek és kielégítem
extázistól bőgve felhívom legjobb barátnőmet hogy megtaláltam az Igazit
a nedves bugyimmal nekiállok lemosni a szélvédőt
megnézem a pasi is olyan jó e mint a kocsi
kíváncsivá tesz
szólok neki hogy álljon el a kocsival mert zavarja a kilátást
sehogy, észre sem veszem
egyéb: írd le
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Észreveszem, de ugrok is tovább.


Tegnap egy Mustang 2 másodpercig kötette le a figyelmem a benzinkúton. "Mennyit zabálhat" - erre gondoltam.

2021. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
A kocsit megnézem. A pasit lesz4rom. Majd akarok egyszer venni egy Mustangot, már a nagyját összegyűjtöttem rá. Persze használtan..
2021. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Reggeli "dat kérdés".

Viszont a szavazásos részért jár a pacsi! :)

2021. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha elég drága az autó, akkor már szinte mindegy nekik, hogy néz ki a férfi, azonnal az ágyába ugranak. Azt viszont hiába várod, hogy ezt őszintén bevallják.
2021. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
szerintem irt te vagy az egyetlen, aki ra van izgulva a luxusautos pasikra es azonnal terdre ereszkedne elottuk. ne vetitsd ki a fetisedet a nokre.
2021. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Bevállalom az őszinteséget, más nőtársam úgysem fogja. Szóval ilyenkor megszólal egy csengő a fejünkben, ami jelzi "kapás van". Ciciket ki, hasat be, segget ki, csábító mosoly. Szívünk hevesebben kezd verni, hiszen egy NAGYBETŰS FÉRFI-ről van szó. Akinek luxusautója van, az minden bizonnyal olyan szexi és férfias tulajdonságokkal van megáldva, mint: ambiciózus, vezető hajlamú, sikerorientált, céltudatos, kitartó, okos, intelligens, bátor, mer kockáztatni, stb. Ha jó pasi akkor helyben végünk van, ha öregebb vagy ronda ez esetben az sem olyan nagy gond. A fentiek megszépítik és vonzóvá teszik.

Persze van hogy fiatal srácok nagyzolnak apu kocsijával, de az sem zavaró. Születni tudni kell jó helyre, meg legalább úgy lennénk luxusban hogy maradna ideje rám.

Az a gyengénk amikor bőgeti a 6-700 lóerőt, majd villámgyorsan felgyorsulva elhajt. A motor búgásával együtt berezonál a pu@cink, és csurom nedves lesz a bugyink, arról ábrándozva hogy bárcsak eltartana az illető, és jól rolytosra kefélne.

2021. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Lemaradt: 23/L
2021. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Sokra megyek a luxus autóval, ha a gazdája nem vonzó.
2021. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy ha megtetszik valaki, akkor rohadtul nem érdekel a kocsija, csak ő.
2021. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#6: Kár, hogy te egy férfi vagy :D


Egyébként mit tekintünk luxusautónak? Bentley kategória, vagy már a Mercedes/BMW/Audi is az? Nekem egy 1,5 éves Audim van, a lányok le se szarják. A többség meg sem tudja állapítani az értékét. Egyetlen egy ember volt, aki randin erről kezdett beszélni, de ő is csak azért, mert szerette az autókat. Ott is inkább a technológia volt a téma, nem az ára.

2021. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!