Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők luxusautós férfira hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők luxusautós férfira hogyan reagálnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem inkább negatív, ha valakinek ilyen autója van, mert sajnos azonnal társítok hozzá egy flegmaságot, nagyképűséget, így nem is veszem opciószámba őket.
2021. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem azt tukrozi azt, hogy a gazdája hű lenne, meg családapa akarna lenni, meg szóval képes lenne normalis kapcsolatra a szexen kívul.


De ugye ne ítéljunk elsore. A gazdájának sokmindent le kéne tennie az asztalra a bizalomhoz csak eleve.


Amugy en is csak a kocsit veszem észre, alapvetoen be sem lehet látni.


Megesett hogy benzinkúton beállt elénk egy fekete sportkocsi(habar nem luxus de baromi ütősen nézett ki)És megdobbant tole a szivem. Soha eletemben nem ereztem még azt hogy en egy kocsira izgulnék rá!!ismeretlen érzés volt)


Es mit ad isten aznap ahogy hazamentem a sulibol ott állt az udvarunkon!!!!

Apa megvette!!:D

Azota vezettem is


Hát én padlot fogtam! Egy szot sem beszéltunk pedig a kocsirol elotte.

2021. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább mókásak a lehetséges válaszok a szavazásban :)
2021. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Közösülök az autóval
2021. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Megnézem a kocsit és szarok a palira, mert vak vagyok a szerelemtől
2021. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. k*rvára lexarom, nekem a régi tipusú bogarak jönnek be, az az álomkocsim, úgyhogy mással nemigen tudna megfogni.
2021. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Leszarom milyen autója van, hol dolgozik, mit, meg mennyit keres. Nekem is van autóm, jó melóm, másodmelóm, jól keresek, jó szakmàim vannak, jó helyen élek. Akkor mit érdekel engem bármilyen nagyképű majom is? Még, ha ezek nem lennének meg akkor se kéne ilyen. Nem leszek kiszolgáltatott egy idióta férfi számára sem.
2021. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, vajon mi lehet a foglalkozása,hogy ilyen autóra telik neki.
2021. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!