Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szüleinek hogyan köszönj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szüleinek hogyan köszönjek első találkozáskor?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és lány.

2021. aug. 2. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Jó napot kívánok!
2021. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A jó napot kívánok az tökéletes, mert udvarias. Az azonnali tegeződés nem mindenkinek fekszik jól.


Aztán úgyis mondani fogják, hogy tegeződjetek nyugodtan.

2021. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Kezcsok mami, papi
2021. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Valóban a Jó napot kívánok a helyes köszönös ebben az esetben. Ha majd ők mondják, hogy a továbbiakban tegeződjetek, akkor majd mehet már más köszönönés.

Továbbá, a beszélgetés alatt is maradjon meg a magázó viszony egészen addig, ameddig a tegező viszony nem lesz.

2021. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kérdezd meg a párodat, ő ismeri a szüleit. Nálunk nem annyira volt hivatalos a bemutatás, mert valami tök másnak a kapcsán ismertük meg őket, és mivel ők köszöntek először tegezve, így természetes volt a visszategezés. De amúgy is beszéltünk már róla előtte, hogyan állnak hozzá a szüleink, így tudtuk is, hogy ez lesz a vége.

De ha a párod ebben a bizonytalan, akkor a Jó napot kívánokkal egyáltalán nem lőhetsz mellé, az a legjobb választás.

2021. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Jó napot kívánok. Amíg nem ajánlják fel, ne tegezd.
2021. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok.

tegezni nyilván nem tegezheted le őket, a csókolom pedig óvodás szint.

2021. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Ezen én is agyaltam az első találkozó előtt. Párommal végül megbeszéltük, hogy kölcsönösen tegezni fogjuk egymás szüleit, így is tettünk. Pedig féltem, hogy nem lesz-e rosszallás miatta, mert az ő szülei tanárok, de semmi gond nem volt, ne agyalj rajta ennyit.
2021. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem ezt elsősorban nem egymással kell megbeszélni. Majd a szülők felajánlják a tegeződést. Vagy nem. Legalábbis nekem eszembe nem jutott volna kapásból letegezni a csajom szüleit, hiába mondja ezt a barátnőm (nem mondta).
2021. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne tegezd le, amíg ők nem ajánlják fel, akkor sem, ha ők tegezni fognak (nyilván, hiszen a lányuk lehetnél). Illetlenség.

Amúgy meg "jó napot kívánok", "örülök, hogy megismerhetem".

Alapvető udvariassági szabály, hogy az idősebb nyújtja a kezét a fiatalabbnak, tehát várd meg, amíg a bemutatkozásnál a szülei nyújtják a kezüket.

2021. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!