Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és minden nap beszélünk több órát írásban és videóhívásban is. És hamarosan találkozunk és be akar mutatni a szüleinek. Hogy illik ilyenkor bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Eléggé bizonytalan vagyok mivel a lánnyal is most találkozok először, és hozzájuk akar vinni amivel nincs is baj. Csak nem tudom h ilyenkor hogy mutatkozzak be meg ilyesmi. illetve a lány is mondta hogy nehogy vigyek valamit, mondtam hogy jó, és azt mondta hogy tényleg ne vigyek semmit. Ti mit tennétek a helyemben?:/

2018. jan. 28. 11:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi után, mint ismerőst. Vinni meg minden kép vinnék. Lánynak, anyukának, apukának. Nem nagy összegre gondolni, de virág, csoki, bor, hasonló dolog.
2018. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem mentem volna a szüleihez, nem is találkoztatok még, lehet élőben teljesen mások vagytok. De ha már így alakult, 1-1 szál virágot vinnék neki és az anyjának is. Semmi rózsa meg ilyenek. Valami színes olcsóbb virág. 28/f
2018. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyél ideges. Nem fognak megenni. Jó napot/estét kívánok, xy vagyok. Az apukájával fogj kezet, ha az anyja meg akar puszilni, puszild meg, ha nem, akkor elég egy mosoly. Ennyi az egész, nem bonyolult, ne keríts neki túl nagy feneket. Ha azt mondja, ne vigyél semmit, akkor ezt tartsd tiszteletben. Szerintem nem lesz gond.
2018. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy ne haragudjon, de nekem ez még nagyon gyors tempó, előbb ismerjétek meg egymást személyesen is rendesen és utána jöhet bemutatás a családnak. Ez így elég röhejes..
2018. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Bakker! Nincs rendben, hogy egyből haza visz. Max ha randi vègèn hazakisèred ès akkor hìv be talán...Most videochateltetek láttad ,hallottad a lányt. De mèg lehet sok bökkenő. Kèrdèsre válaszolva, a pasik(apukák) is szeretik a csokit:) egy nagyobb nìvósabb praliné a családnak szerintem elèg.
2018. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztegeti az időt,az már biztos! :) Rögtön bemutat a szülőknek, a következő kérdésed már az esküvővel lesz kapcsolatos. :)
2018. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék, nagyon gáz, hogy az első randi családi körben lesz. Ebbe ne menj bele!
2018. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát igazából 200+kmt teszek meg és nem egyből hozzájuk akar menni hanem elmegyek sétálni stb és utána akarna bemutatni a családjának...
2018. jan. 28. 11:42
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy érzed, de ez nem szokás. Jó néhány randi után szokott erre sor kerülni. Amúgy ha ilyen messze éltek egymástól, nem javaslom a kapcsolatot.
2018. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Valami apróságot mindenképpen vigyél. Gondolom eszel, iszol, fogyasztasz ott valamit, ez a legkevesebb. A szülőknek közösen egy bonbont pl., a lánynak is csokifélét ajánlanék. Virágot hova teszed, amíg sétálgattok? Tönkremegy, nem éri meg arra költeni.
2018. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!