Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ilyeneket gondol ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyeneket gondol ha meglát egy szép lányt?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyenkor mindig olyanok jutnak az eszembe, hogy biztos beképzelt, bunkó, felszínes, pénzéhes, az átlagos férfiakat lenéző, nagyon aktív szexuális életet élő az illető. Ti nem vagytok így?

2021. aug. 2. 19:15
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
90%
Nem. Én csak akkor képzelem ezt, ha durvàn extrovertàlt, ordibàlós viselkedésformàkat mutat.
2021. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyen feszélyezve és kényelmetlenül érzem magam, ahogyan biztos felmérik a rajtam levő dolgok értékét, aztán ezek alapján lenéznek valószínűleg.
2021. aug. 2. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂😂
2021. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Kissebbségi komplexusod van. Ezen kéne változtatni, mert ez nem feltétlen normális. Szakember tudna segíteni.
2021. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is mindig azt érzem hogy lenéznek. Ami igaz is sajnos tapasztaltam.
2021. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Szedd már össze magad.
2021. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is sokszor érzem, hogy lenéznek.:(
2021. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Én azt érzem, hogy végezzek már minnél előbb a dolgommal, aztán húzzak haza ebből a 30+ fokból.
2021. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen, más is, nem egyedül te vagy egy ilyen kis rosszindulatú féreg.
2021. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ha gondolok ilyenre hogy ő is ugyanolyan nő mint a többi, csak jobb karosszériával. De ettől függetlenül lehet boldogtalan, kieleguletlen és magányos még ha van párja akkor is. Valakinek teher ha jobban néz ki társaitól.
2021. aug. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!