Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet vélni azt ha ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet vélni azt ha ez a pasi igy viselkedik? Vagy sokat képzelek bele a dologba?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerosom, azt vallja, hogy férfi es no kozott nincs baratsag,mert az egyik mindig tobbet akar. Viszont en nekem sokszor ugy tunik, hogy olyan mintha neha tetszenek neki neha meg baratkent kezelne. Sok maganeleti dolgat elmeselte de olyanokat is amit en szerintem egy baratnak meselne el az emberek tobbsege, meg o is megjegyezte, hogy uristen mennyi mindent elmeseltem meg miket.. Viszont sokszor azt latom rajta ha talalkozunk, hogy mintha zavarban lenne, lesuti a szemet, mosolyog de teljesen elvorosodik kozben. Osszevissza beszel, mintha azt se tudna mit csinaljon, szemelyesen nem beszel annyit mint telefonban vagy messengeren... De mindennap talalkozunk szinte, mindennap beszelunk messengeren, van, hogy telefonon beszelunk.Sokat lehet vele hulyeskesni telefonban, sokat nevetunk.

Nekem ugy tunik kicsit mintha tetszenek neki de nem tudom eldonteni biztosra. Nem ismerjuk egymast regota, kb egy honapja ismerkedtunk meg.


2021. aug. 2. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*hulyeskedni
2021. aug. 2. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hívd el randira. Nőként is meg lehet tenni az első lépést. Kérdezd meg van-e kedve meginni valamit és akkor talán kiderül mi a helyzet.
2021. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez téged mennyiben segít? Jelen esetben nyilván te akarsz többet. Ha 1 hónap alatt nem hívott randira, akkor sokra nem mész vele.
2021. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bejön neked a pasi? Amennyiben igen, adsz neki egyértelmű jeleket?

Magamról tudom, ha nem látom a másik félen a "visszacsatolást", akkor nem hívom randira.

2021. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy a nő hív randizni...ilyet FÉRFI nem vár el, csak önbizalomhiányos kisgyerekek.
2021. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En finoman adok jeleket. Mindig keres online is meg személyesen is.. Felhoztam a talit mondta h osszehozzuk majd. De időt nem mondott nem akar igerni a semmire azt mondta. Hat nem tudom mit gondoljak.
2021. aug. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!