Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi miért viselkedik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi miért viselkedik ilyen furán?

Figyelt kérdés
Már rég megbeszéltük, hogy elmegyünk kávézni, hogy jobban megismerjük egymást. Megadtam a számom, mert ritkán van fenn fb-n. Írja elmenti, és megkérdezi, hogy dolgozom-e. Írom igen. Erre semmi válasz. A saját számát nem adta meg, ami szerintem evidens lenne. Ez most mi?

2017. szept. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

kristálygömböm egy albán embercsempészt mutat, aki másodállásban szervkereskedő. Így gyűjti a "klienseket".


Gyk Sarlatán Robot

2017. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Félénk és berezelt vagy csak írogató mester. Talán meggondolta magát vagy titkol valamit. Mi válaszadók nem látunk bele az emberek fejébe. Sok oka lehet. :)
2017. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem láttok bele, ez az, hogy én sem értem. Elég zárkózott, pont ezért gondoltam nem zaklatom. Eleve ő vetette fel a kv témát. Ebben nincs semmi. Barátokkal is lehet kávézni stb. Nem értem, hogy lehet ezen ennyit gondolkodni.
2017. szept. 15. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
én ezt akkor csinálom, amikor pont elég kapcsolatom van. persze mindig lehet még egy, de azért a túlzásoakt kerülni kell
2017. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi alapjan egy percet sem pazarolnek ra. Soha nem szerettem az ilyen jatszmazos / tutyimutyi / nemtudommineknevezzem szarsagokat.


Amennyiben ismerkedos fazisban ilyeneken kell agyalni, akkor az mar regen rossz.

2017. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimplán nem jöttél be neki túlzottan és akadt más, aki igen. Ez nem pasi viselkedés, hanem egy embertípusra jellemző. Rengeteg csaj is csinálja ezt.
2017. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megerősítettetek saját véleményemben. Köszönöm a válaszokat! Szép napot mindenkinek!
2017. szept. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!