Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esélyei és lehetőségei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei és lehetőségei vannak ma egy magyar férfinak a boldog párkapcsolatra? - Társadalmi problémák-helyzetek tükrében.

Figyelt kérdés

Mostanában azon gondolkoztam, hogy milyen sok magányos férfi van még úgy is, hogy a külföldre menekülő fiatalok kb 90%a férfi. Így is állítólag a 40-30 év alatti férfiak létszámbeli többségben vannak a nőkhöz képest. További érdekesség, hogy a férfiak kb 10%kal többen mondták, hogy egyedülállóak, mint a nők. Még úgy is, hogy az idősebb nők túlélik a férjüket. Viszont a férfiak közt több a házas. Itt valami sántít.


Eléggé úgy fest a helyzet, hogy a fiatal fiúk elől az idősebb, házas férfiak nyúlják le a fiatal lányokat, akik ezek szerint vevők rá (elmélet).


További érdekesség, hogy itt az oldalon is rengeteg magányos, vagy szűz 20 év feletti srác van, és általában a társkeresőkön, közösségi oldalakon is több a férfi regisztrált, mint a nő. Még úgy is, hogy a női profilok nagy része inaktív és kamu.

Ha egy férfi 20 üzenetből 1re választ kap, örül neki, ellenben 1 nő ugyanazzal a levéllel/kérdéssel kb pillanatok alatt 10-20 válaszolót kap.


Nem beszélve arról, hogy a mai lányoknak milyen elképzeléseik vannak a férfiakról, illetve ezzel szemben milyen elvárásaik vannak maguk felé külső és belső tekintetében.


Arra akarok kilyukadni, hogy nagyon durván eltolódik a súly a nők javára párkeresés szempontjából. Mi lehet az oka?

Én arra gyanakodok, hogy a 30 feletti nő már nem nő a férfiaknak, így a 40es férfi is inkább tiniket vadász, ezzel a fiatal férfiakat gyakorlatilag magányba sodorják.

Ami a durvább része az az, hogy a fiatal lányokat vonzza is a tehetős, "érett" férfi, tehát egy 30 feletti férfinak sokkal több esélye van, mint egy 30 feletti nőnek.

Persze itt még mindig sántít pár dolog.


Mindenképp kérném a válaszolókat, hogy NE SÜLLYESSZÉK A KÉRDÉST NŐGYŰLÖLŐ SZINTRE. Azért tettem fel a kérdése, mert komolyan érdekel a jelenség, illetve kíváncsi vagyok, hogy ezeknek a fiatal férfiaknak mi a megoldás és kiút erre a helyzetre (pl idősebb nők, külföldi párkeresés?).


Köszönöm a kulturált válaszokat.



2014. márc. 2. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam végig ezt a sok rizsát, de nekem ebből az jött lett, hogy egy bűn ronda HP-s p csa vagy, férfiban aki nem tud magának nőt szerezni, barátom.
2014. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Nem olvastam el a kérdésed alatti magyarázatot, viszont úgy gondolom, így is tudok válaszolni:


Nem gondolom, hogy lenne olyan társadalmi probléma, ami megakadályozna egy férfit abban, hogy normális párkapcsolata legyen. Ha valaki ért a csajokhoz, és egy tipikus nőcsábász, akkor akár havonta is váltogathajta a barátnőit, hol it a probléma?


Korábban én is rengeteget randiztam, de most van egy komoly kapcsolatom.


256F

2014. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25/F
2014. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Azért látsz ennyi béna magányos meg szűz férfit, mert te is az vagy, és össze fújja a szemetet a szél. Meg azért, mert akiknek van nőjük, azok nem itt rinyálnak. Szánalmas vagy. Ez nem nőgyűlöleti szint. Sőt, ez egyáltalán nem a nők hibája, hanem az olyan nyomoroncoké, mint te.
2014. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem így látom a helyzetet.Tapasztalataim alapján ugyanannyi egyedülálló 20 év körüli fiú és lány vagy.Ez csak valami téveszme,hogy több a magányos fiú,jobban hangoztatják ezt és sajnáltatják magukat,ezért tűnik úgy.

És ami még nagyobb téveszme,hogy a lány válogathat a fiúk közül.Óriási marhaság,csak a nagyon szép példányokra igaz,de általánosságban a fiú válogat a lányok közül,még akkor is,ha nincs túl vonzó külseje.

Egyetemre járok és itt rengeteg szép lánynak nincs barátja,sőt ismerőseim között olyanoknak nem volt még sosem,hogy el sem hinnéd.Nagyon kis hányada az a fiataloknak,aki komoly kapcsolatban él és az is hasonló korú párral,nem idősebbel.

2014. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
PÉLDÁNY???? Te meg milyen okádék egy állatfajhoz tartozol, te világ parasztja, tahó, okádék, barom.
2014. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

És az életben azért nem úgy mennek a dolgok,ahogy itt gyk-n leírják az emberek.Ilyen önsajnáltató,kesergő fiúkkal nem is találkoztam még,a lányok között viszont annál többel.Ha egy lány csúnya,nagy eséllyel egyedül marad vagy be kell érnie egy túlsúlyos,pattanásos fiúval.Továbbra is a férfiak joga a válogatás,nálunk ez így megy.Ha a sarkadra állsz,hidd el,a lányok fognak pitizni.És ez a helyes.Az ismerőseim között még az itt a nők által mindennek elhordott alacsony,csúnya fiúk is több csajjal kavarnak egyszerre és ez nem vicc.Míg ahogy írtam korábban,rengeteg tényleg szép lány omlott össze lelkileg az elutasítások és az egyedüllét következtében és sajnáltatja nap mint nap magát facebook-on,mint itt gyk-n pár fiú,csak hát az még cikibb.

Szóval nagyon gyorsan felejtsd el ezeket a gyk-s marhaságokat.

2014. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan már a fiatal lányok nem buknak vén pasikra, csak nagyon kevesen. Én inkább azt veszem észre, hogy a lányok többsége olyanokra hajt, akik bunkók, aztán egy idő után semmi bizalmuk sem marad a férfiak iránt és inkább lányoknál próbálkoznak (tényleg!). A fiúk nagy része is bunkó lányokra bukik.
2014. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen,20 éves korára a legtöbb,valahogy is kinéző női egyed teljesen kiábrándult a férfiakból és óriási gyűlöletet érez irántuk a sok csalódás után,teljesen kiégnek.
2014. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

(Csodálkozom a válaszokon, mintha pszichiátriai eseteket vonzana ez a kérdés. Nem ismeritek a kérdezőt.)

Mindkét nem küzd a magánnyal. Mindkét nem kész a kompromisszumokra az álmaiért cserébe. Ez oda vezet, hogy néhány álomkülsejű egyed bunkóságát tömegesen elnézik, reménykednek, aztán összeomlanak.

Szerintem reálisan nézve az anyagiak miatt nehéz ma egy férfinak. Nehéz őket egzisztencia nélkül komolyan venni. Ha még az elköteleződést is halogatják, akkor körülbelül nulla szintre süllyednek egy nő szemében. Ha egy férfi családot akar, elég nehéz dolga van.

2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!