Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot válasszak?

Figyelt kérdés
7 éve együtt élünk a feleségemmel, szeretnék ötletet kérni milyen ajándékot vegyek születésnapjára. Tudnátok adni egy két ötletet ?

2021. aug. 3. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több infó kéne ehhez :) Miket szeret? Szereti a dekoratív ajándékokat, vagy a praktikusság a lényeg? Ilyeneket.
2021. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudni egy-két dolgot a feleségedről, mert hiába mondom, hogy vegyél egy parfümöt, ha utálja a parfümöket... Miket szeret, tárgyi vagy élménydolgokat preferál inkább, milyen hobbijai vannak, stb.
2021. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aminek örülne... nem tudod megúszni az odafigyelést, figyelmességet. A legjobb ajándék amit ha kibontanak "ha tudtam volna van ilyen már rég megvettem volna". Ha totál nincs ötlet akkor ékszer általában jó választás tud lenni, bár borsosabb az ára.
2021. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

7 évet illik megfelelően is megünnepelni. Ha budapestiek vagytok, akkor egy vacsora valami jobb helyen és nem egy pizzériába. Pl. Duna parton sok állóhajón van étterem, ami este nagyon hangulatos és romantikus. Vagy elmenni egy vacsora hajóra.

Ha szereti a színházat, akkor a vacsorát és a színházat összekötni egy kellemes estévé.

Ajándékban nem tudok segíteni, mert nem ismerem a feleséged, azt Neked kell kitalálni.

Virágot ne felesjd el!

2021. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inkább a tárgyi dolgokat szereti. Parfümöt annyi nem. Ruha ilyesmi na abból van bőven, ha három zsákkal el vinnék észre sem veszi, hogy hiányzik. :D

Sajnos vidéken lakunk, szóval ilyen BP romantika semmiképpen nem jön össze legalább 200km.


Valami tárgyi dologra gondoltam, 30-40k környéken. Vagy vegyek neki Wish-ről egy betonkeverőt? 😅

2021. aug. 3. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk a ferjem mar nem tud kitalalni tobbet, az elejen konnyu volt. Elvisz egy kerteszetbe, es olyan novenyeket valasztok, amiket nagyon szerettem volna. Itt fontos, hogy en valasszak. Parfumnel is az lenne.
2021. aug. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!