Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak melyik ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak melyik ajándékot válasszam szülinapjára?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és jövőhéten lesz a barátom 23. szülinapja. Tárgyi ajándékban nem nagyon gondolkodtam, mert úgy mindene meg van. Szabaduló szobára vagy egy komolyabb röplabda meccsre gondoltam, mivel utóbbihoz valamelyest kötődik még a sport múltja miatt, de ő maga nem játszik. A szabaduló szoba meg mégis egy közös izgalmas program lehet. Mindegyik újdonság lenne számára, és szerintem mindkettőnek örülne, de nem tudom melyik lenne az amivel úgy igazán meg tudnám lépni. Srácok ti melyiket dijaznátok jobban?

Köszi a válaszokat


2018. máj. 24. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
lepni*
2018. máj. 24. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már családdal szabaduló szobában, nem volt nagy durranás. De egynek elmegy. De ne számíts rá, hogy az lesz életed programja. Mi azon voltunk, ami a Fűrész című horror tematikájára van megalkotva. Amúgy elbuktuk, nem jutottunk ki, de nem sokon múlt. Rengeteg a hamis nyom, amire feleslegesen elcseszed az időt, pedig nem kell a megfejtéshez.
2018. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szabaduló szoba jó buli, olyat válassz, amit ketten is meg lehet csinálni időben.

Én kétszer is voltam, nagyon élveztem.

Szokott meccseket nézni csak úgy? Mert ha nem, akkor a jegy nem annyita jó ötlet. A szabaduló szoba viszont jó lehet. Szerintem tök jó, hogy élményt akarsz adni.

2018. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Szabadulószoba, de olyan, amiből nem tudtok kiszabadulni Vagy nem akartok😀
2018. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!