Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz helyzetbe kerültem, ilyenkor mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Először is sajnos bele kerültem egy se veled se nélküled kapcsolatba. Ami már viszonylag régóta így megy. Mindig megy a vita aztán pedig mindig vissza találunk egymáshoz. De picit azt érzem a másik félen, hogy kényszerből teszi ezt. Nem azért mert őszintén vissza akar jönni. Csak, hogyha nincs más akkor jobb híján jó vagyok neki én is. Sajnos én szeretek jobban ebben a kapcsolatban, de egyre többet viselkedik velem úgy, hogy már nem vagyok az érzelmeimben én sem olyan biztos. Mindeközben észrevettem, hogy két srác elkezdett “érdeklődni” irántam.

A két fiú közül most az egyiket A- val jelölöm a másikat B- vel, mert neveket nem akarok írni.

Tehát az A fiúval egy helyen tanulok, de egy évvel idősebb és igazából még sosem találkozunk. A covid miatt tavaly csak pár hetet volt oktatás és akkor is ez a maszkozás, illetve akkor még nem is nagyon “kerestem” a srácot. Már régóta követjük egymást instagramon és eddig ott történtek dolgok. Amik igazából nem olyan nagy dolgok, de nem is bánom és amúgy sem mennék bele így semmi komolyabba miközben van kapcsolatom még akkor is ha ilyen se veled se nélküled szinten vagyunk. Tehát ez az A fiú úgy hívta fel magára a figyelmet, hogy meg talán tavaly egyszer reagált a történetemre es akkor beszéltünk pár szót. Addig úgymond nem is tudtam szinte, hogy követ. Utána megint csendesedtek a dolgok, majd azt vettem észre hogy mindig az elsők között nézi meg az Instagram storym. Illetve sokszor reagál valamit rájuk, ha kirakok dolgokat. A múltkor nem volt otthon, mert ő is posztolta hogy a haverjaival van és amikor én kiraktam egy képet akkor is elsőnek megnézte. Aztán elkezdtem vele álmodni. Elsőnek a semmiből jött az álom, a többi pedig sejtem, hogy azért volt, mert utána azon gondolkoztam, hogy miért álmodok vele. Így nyilván újra és szinte folyamatosan vele álmodok. Ahol mindig az a story, hogy elkezdünk ismerkedni egymással. De őszintén szólva ez a srác egyre inkább kezd bejönni nekem ahogy telik az idő és szívesen meg is ismerném akár.

Aztán ott van a B fiú, akivel ugyanazt sportoljuk és kb 2 éve egy versenyen láttam és követtem be. Másfél évig vissza sem követett. De nem is foglalkoztam már ezzel a dologgal egyáltalán. 2 év rengeteg idő. Egyszer csak pár hónapja ahogy pörgettem a storykat megnéztem az övét. Előtte nem nagyon instázott egyébként, mert én elég sokat használom es sosem találkoztam előtte storyjával. Ő biztos látott engem, hogy megnéztem és még aznap jött az értesítés, hogy követni szeretne. Akkor nem engedélyeztem, mert nem tudtam az instával foglalkozni. Aztán elfelejtettem. Eltelt vagy egy hónap és újra jelzi az insta, hogy követni szeretne. Akkor már engedélyeztem neki. Ez a fiú is nézegette a storym ha volt kint stb. Majd egyszer csak a semmiből( úgy hogy még storym sem volt kint) reagált egy régi összefoglaló történetemre. Azután kezdtünk el streakelni. Amiket azonnal megnyit, reagál rájuk, újra játssza őket, azóta instán is rögtön megnézi a storykat. Ez a fiú egyébként egy olyan srác akiért szerintem oda vannak a lányok. Meglepő is, hogy ennyire elkezdett velem foglalkozni. Viszont hiába is nekem annyira nem jön be mint az A fiú. Meg tényleg tudom, hogy rengeteg lány lehet oda érte így én ennek semmi esélyét nem látom. Mondjuk ez amit az utóbbi időben csinált, én ebből arra következtetek, hogy bejövök neki.

Viszont mivel én még párkapcsolatban vagyok sosem mentem bele egy ilyen reagálásába sem. Barátnőm szerint ezt a B fiút nem szabadna elengedni, mert lehet sosem lesz ilyen lehetőségem. Illetve szerinte az ilyen srácok nem fognak sokáig futni utánam. És ebben talán igaza lehet.

Az viszont biztos, hogy egyre kevésbé vagyok biztos a jelenlegi párkapcsolatomban. Eddig biztos voltam benne, hogy én vagyok aki jobban szeret és még most is így gondolom. De szerintem itt mindenki rájött már hogy a jelenlegi kapcsolatom egyáltalán nem tökéletes. Viszont tudom hogy ebben én is hibás vagyok és nem szeretnék egy újabb kapcsolatba ugrani rögtön. Szeretném magam helyrehozni előtte. Viszont valahogy belül mégis kötődöm a jelenlegi páromhoz, mert régen olyan jók voltunk. És nehéz az engedés. Viszont azt semmiféleképpen nem akarom, hogy közben mással kavarjak( ő mondjuk megtette nem egyszer) vagy rögtön új kapcsolatba ugorjak ( mivel az is inkább az ő biznisze).

Fel vagyok készülve a hülye kommentekre is, viszont tényleg segítségért jöttem. Mi lenne ilyenkor a jó megoldás? Sosem voltam még ilyen szar és nehéz helyzetben. Mivel szeretem a párom, de nem működik a kapcsolat rendesen és mivel más fiúk is felkeltik a figyelmem így már talán én sem akarom ezt annyira. És lehet ha most nem később nem lesz lehetőségem ezeknél a fiúknál.

22/l



2021. aug. 4. 10:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Először ezt a mai fost számold fel, bárhogy is nevezed, bármilyen is volt, ebből nem lesz már semmi.


Az még nem ribiség, ha ketten is követnek az instán.

Az még nem érv egy pasi mellett, hogy sok lánynak bejönne.

Legalábbis szerintem nem.

De még nagyon ráér.

2021. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Azt ertem, hogy nem akarod, hogy tinik valaszoljanak ra, de szerintem felnottektol sem fogsz relevans valaszt kapni erre az akarmire, ami a gyermeki eleted zanzaja. A legegyszerubb az lenne, ha tanulnal es a fiuzast meghagynad arra az idore, amikor majd felnott leszel es kinottel mar abbol a korbol, hogy ki lajkolgat kicsodat. Ez a felnott valasz. A tini valasz meg kb olyan, hogy probald meg a B-t, akarki is az, mert olyan hatassal volt rad, azt meg kell elni. Nincs neked egy anyukad, aki elmondana neked, hogy edes lanyom, dobd mar ki azt a kretent es allj mar neki a mateknak, mert semmi nem lesz beloled?
2021. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a rész hogy azért nem szakítasz a mostani fiúddal mert "régen olyan jók voltunk" csak egy nosztalgia ami megszépíti a dolgokat. Velem is ugyanez volt exemmel de az a kapcsolat hát Sátánnal jártam volt nem se veled se nélküled. Elkell fogadnod hogy ami volt nem fog visszajönni és szakítani. Nem kell kapcsolatról kapcsolatba ugrani, de ha érdekel a két srác attól még elmehetsz velük valahova és elmondod nekik hogy nem rég lett vége a kapcsolatodnak így nem szeretnél beleugrani egy másikba, de érdekelnek téged.
2021. aug. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen és valamilyen szinten a többieknek is! Viszont elég sok félreértés volt. 22 éves vagyok, tehát azért nem akartam, hogy 11-13 évesek írjanak. Illetve én tisztában vagyok vele, hogy ezek nem nagy dolgok amiket leírtam és hogy ettől még nem biztos, hogy tetszem is nekik. Igen ez a reagálás egyébként tényleg eléggé a gyerek kategória is első elmondásra. Viszont nem egy olyan kapcsolatról tudok ami így indult el, hogy az egyik fél válaszolt a másik storyjára vagy bármire és elkezdtek beszélgetni. Nálunk azért nem alakult ki egyik fiúval sem más csak ezek a gyenge dolgok; mivel én nem akartam jobban belemenni a kapcsolatom miatt. Kicsit azt éreztem, hogy mindenki azt hiszi, hogy én azt hiszem ebből már rögtön lesz valami. Nem, én tudom, hogy ez még semmi és nem is biztos. Viszont szerintem ha nem érdekelném őket akkor nem csinálnának ilyeneket sem.
2021. aug. 5. 07:54
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

#14, már ne haragudj, egy inasta szívecske vagy egy db like nem azt jelenti, hogy párkapcsolatot akarok

Tetszik a kép, vagy a bejegyzés. Vagy megörülök annak, hogy előbukkan egy régen látott ismerős.


De most a szállításra koncentrálj, ne arra, hogy ki mit hisz!

2021. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem like, hanem reagálás egyébként. Amiből nekem pl az jön le h beszélgetést akarnak kezdeményezni. De most végülis kinek mi. Én pl olyan vagyok hogy szinte soha senkinek nem reagálok ha pedig igen akkor azért mert erdkel az illető és akarok valamit.
2021. aug. 5. 16:15
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor neked nincsenek barátaid sem?


Még csak nem is kell hogy nagyon jó barát legyen valaki. Ha egyszer dumáltunk egy jót, ha látok tőle egy jó posztot akkor reagálok valamit.

2021. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Azóta nagyon nagyon boldog párkapcsolatban élek az “A” - val jelzett fiúval 😌

Igazából itt a komment szekcióban mindenki kinevetett, gyerekesnek gondolta ezeket a “jeleket”. Viszont mint később kiderült, tényleg érdekeltem őt már akkor is. Csak az akkori helyzet nem tette lehetővé az ismerkedés kialakulását. Talán amikor kiírtam ezt a kérdést álmomban sem gondoltam volna; hogy fél év után ezt fogom ide megírni.

2022. jan. 19. 08:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!