Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 27 éves lány?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt. Eleinte csak beszélgettünk, majd elkezdtünk flörtölni is, pajzán üzeneteket váltani. Nem tudom eldönteni, hogy mire lenne vevő. Nem akarok rossz lépést tenni, nehogy visszajusson a munkatársak, főnökök fülébe, és nekem legyen belőle bajom.

Attól tartok, hogy csak húzza az agyam. Mégis mit akarhat egy 40 feletti férfitól?

Ti mit tennétek a helyemben?


2021. aug. 5. 23:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt, hogy elsorolta, milyen férfit akar, de én egyáltalán nem illek bele a képbe, de akkor minek flörtöl velem?
2021. aug. 5. 23:02
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Számomra már alapban az nem elfogadható, hogy valaki a másik agyát passzióból húzza. Veled hátha nem ezt csinálja, de a helyedben minél hamarabb pontot tennék a végére: csak játszik vagy van mögötte komoly tartalom?
2021. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit idősebb vagyok(30)de van olyan 40 feletti pasi akitől szexet vagy még többet (szerelmet) akarnék.
2021. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne sms-ben beszéljetek erről. Hívd el egy randevúra, beszélgessetek

normálisan, mindenféléről. Ismerjétek meg egymást.

Ha nem akar találkozni, akkor lazíts a kapcsolaton és szép csendben szállj ki belőle.

2021. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Én 29 vagyok, párom 44. 2 éve együtt.
2021. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban élsz Kérdező?
2021. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, de vannak már gyerekeim.
2021. aug. 5. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor dugd meg ;).
2021. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam amikor ugyanez ment velem és egy akkor 37 éves pasival. Oda voltam érte meg vissza, pedig egyébként nem az esetem a pasi, de olyan kisugárzása volt, hogy meg voltam őrülve érte.

3(!!!)évig ment a huzavona, mikor végül oda jutottunk, hogy szexeltünk. Édes istenem... fantasztikus volt.

2021. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak egonövelés, de lehet szexelni is akar.
2021. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!