Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat komoly kapcsolatot 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat komoly kapcsolatot 27 éves férfi 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és faluban van egy férfi(27) akinek bejövök. Már elég régóta tudtam, hogy tetszem neki, mert egy jó barátja, akivel én is jóba vagyok elmondta, de a pasival nem is beszéltem még soha meg semmi. Csak köszönőviszonyban voltunk. Az elmúlt pár napban rám írt, mert összefutottunk faluban és sokat beszélgettem vele facen és ő is elmondta, hogy tetszem neki, de tisztában van a korkülönbséggel, de reményt fűz hozzá, hogy lehet nálam esélye.

Ezt komolyan gondolhatja vagy csak kihasználni akar?

Számomra közömbös, mert hiába lakunk egy faluba nem ismerem rendesen és ez nálam amúgy sem szokott kialakulni egyik napról a másikra. Már találkozni szeretne velem, hogy személyesen is beszélgessünk stb.

Mennyi az esély rá, hogy ezt komolyan gondolja?


2013. máj. 19. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dugni akar.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem!
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hahahahaha
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Durván pedofil
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Friss húst akar.
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szereti a friss pipihusit.
2013. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vicc vagy
2013. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarhat.
2013. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyobb valószínűség van rá hogy csak a nunád kell neki, de van rá esély hogy nem, ne feküdj le vele egy ideig
2013. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!