Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választ magának valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ magának valaki olyan habitusú párt, amilyet előtte elítélt?

Figyelt kérdés

Exférjemnek lett egy élettársa egy ideje. Megdöbbentem, mikor megtudtam, hogy a nő folyton ordít vele, apróságokon is és máshol nyilvánosan, pl boltban leordítja a fejét. Ellenben, bár nem dolgozik a nő, az exem minden szavára szalad és megvesz neki mindent.

Mi 18 évig voltunk együtt. A konfliktusokat csendben intéztük, leültünk és szépen megbeszéltük. Exem mindig elítélte a hangos veszekedéseket, közönségesnek mondta. Ő is halk szavú alapból, de mikor együtt voltunk, határozott, domináns jellem volt. Nem hiszem, hogy tűrte volna ezt tőlem, hogy ordítozom vele. Sőt igazából a házasságunk megromlását is ennek tudta be, hogy ő nem érezte mellettem magát férfinak, mert gyakran kritizáltam, semmi nem volt jó, amit csinált. Ezért ő nem volt boldog, megcsalt, elváltunk. Erre most beújít egy nőt, aki folyton ordítozik vele, sőt a gyerekünkkel is, mikor az apjánál van, emiatt a gyerek már nem is akar oda menni. Ha én felemeltem a hangom a gyerekre, rám szólt anno.

A másik, hogy nálam sokáig rettegett attól, hogy a pénzügyeink összemosódjanak, még a közösen megszerzett dolgok is az ő nevén kellett legyenek. Erre most a nővel közös hitel/közös hát pár hónap ismeretség után.


Szóval ezt furcsállom, hogy az ember tényleg el tudja -e így dobni a korábbi elveit, értékrendjét? És mi vezeti erre, ha látszólag nem lett jobb neki ettől? Tapasztaltatok ilyet? Sosem tudhatjuk, kivel élünk együtt?


2021. aug. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Az uj no nagy hatassal van ra. Olyannal,amire te soha nem voltal kepes.

Fekesleges irigykedni. 😂😂😁

2021. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy miután összeadta a jó, majd kivonta a nő rossz tulajdonságait, szokásait, az jött ki az egyenlet végére, hogy neki ő így is kell.

Vagy egyszerűen csak attól tart, az ő korában ennél már csak előnytelenebb partnert foghat ki magának.

2021. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse alapon? Vagy mert az ellentétesség vonzó.
2021. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#, neked meg felesleges rosszindulatúskodni.

Nincs okom irigykedni. Én vele nem voltam boldog, a mostani párommal meg az vagyok.

2021. aug. 8. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:

2#, nyilván van a nőnek egy csomó jó tulajdonsága, csak azt furcsálltam, hogy tud valaki folytonos ordítozások közepette élni, aki ezt mindig is elítélte másokba is.

Pl én tudom, hogy nem lennék képes egy alkoholistával élni, és nem is fogok, ebben biztos vagyok. De ez nem a legjobb hasonlat, csak ugye ami taszít az taszít.

2021. aug. 8. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes biztos. Lehet csak nagyszájú, és azt sok férfi szereti. Nem mindenki a megalkuvo csicska nőket tiszteli.
2021. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!