Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy skinhead srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy skinhead srác, de attól tartok hogy már a külsőm alapján elítélt. (? )

Figyelt kérdés

Gyakran látom őt mert egy suliba járunk és itt lakik a környéken.

Viszont én elég "csajos" vagyok,imádok öltözködni,sminkelni és körmöt festeni és nem tudom hogy ez bejön-e neki vagy egyből leírt valami ri.bancnak a külsőm alapján.

Egyébként én "normális"-nak tartom magam,nem vinnyogok nem sipákolok és nincs minden héten másik pasim. Csak hát gondolom neki kívülről teljesen más jön le...:S

Nézeteiket csak felületesen tudom így velem nem igazán tudna politizálni de meghallgatom szívesen :D

Ja, meg lehet őt zavarná de én egy évvel idősebb is vagyok nála...Szerintetek ezektől függetlenül próbálkozzak?

Én 17/L ő 16/F


2011. szept. 4. 11:08
 1/4 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
28%
ha be lesz baszva szét fog verni!!!
2011. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 a felvett stílusotok. Fiú - lány, meztelenül ott a lényeg, a többi púder.
2011. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Próbálj meg valamikor valamilyen rosszindulatú megjegyzést tenni a cigányokra, négerekre, sárgákra, zsidókra, stb.!


17/F


(Bár szerintem keres egy olyat, akinek nincs gondja azzal, ha a másik ember nem olyan mint ő!)

2011. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne próbálkozhatnál? Ha nem próbálod meg, nem is fogod megtudni. Hidd el, mellettem is elég furán néz ki egy "csajos lány" (hosszú hajam van, acélbetétest hordok), mégis volt már ilyen barátnőm és semmi probléma nem volt ebből.
2011. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!