Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi, ha végig a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, ha végig a szemembe nézett és mosolygott, amíg bementem 1-2 percre a szobába ahol volt, akkor akarhatott valamit?

Figyelt kérdés

Ezután is ahányszor ranéztem mosolygott.

19/L


2021. aug. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Valszeg régen ürített
2021. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a körülményektől is függ. Lehet, hogy tetszettél neki, lehet csak be volt rúgva. Vannak mosolygós típusok, akik mindenkire mosolyognak, de az is lehet, hogy flörtölni próbált. Így nehéz kikövetkeztetni.
2021. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha akar eléggé, akkor lép, ha nem akarsz várni, akkor lépj te.
2021. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ja, mosolyogni.
2021. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezer szazalek hogy nem volt reszeg🤣


Munhelyen volt es harmincas.

2021. aug. 10. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Egotuning is lehet. Hogy na ez is egy csettinteses
2021. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem vizualizálta ahogyan kitáraz az arcodra! Nagy eres dákó, egy méter távolságról olyan 8-10 töltettel telibe trafálja az ajkad vagy a homlokod! 🤭
2021. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!