Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle ha nem akar békén hagyni?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket értsétek meg, hogy nem szeretnék mindent elmondani és részleteket elmesèlni. Tényleg csak tanácsokat szeretnék. Nagyon nehezen de eljöttem a volt férjemtől. Sokat bántalmazott legtöbbszőr szexuálisan. Nem egyszer el is szöktem de egy másik országban nyelvtudás nélkül úgy, hogy mindig követnek nagyon nehéz volt. Végül úgy jöttem el, hogy harmadjára is véget akartam vetni az életemnek. Próbált ezután "változni" de azt hiszem ő már nem bír. Elengedett, azt mondta úgyis tudja, hogy megint megpróbàlnám megölni magam azt meg ő sem akarja. Hazautaztam itthon nincs senkim a keresztanyukám akihez költöztem pedig sajnos elhunyt. Gondoskodott rólam halála után, de így már teljesen egyedül vagyok, hogy ő nincs. Elváltunk tavaly a volt férjemtől azt hittem nyugtom lesz tőle de nem így lett. Megfenyegetett, hogy felrak rólam képeket az internetre és, hogy soha nem engedi, hogy boldog legyek mert az övé vagyok! Feljelentettem de nem lesz röviden lezárva sajnos ez az egész. A képeket gondolom már felrakta, hogy engem megalázzon. Mielőtt valaki kérdezi én ezekről a képekről nem tudtam de igazából, ő olyan ember, hogy ez őt nem is érdekli. Napi szinten zaklat és most azt írta megkeres... Szerintem tuti két énje van mert egyszer kedves máskor fenyeget... Néha megbànja amit ír és könyörög bocsássak meg neki. Nagyon félek tőle neki vannak emberei, nekem senkim sincs. Félek, hogy megint bántani fog. Hogyan szabaduljak meg tőle? Távolság tartásit kérhetek ilyen esetben?

2021. aug. 12. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérhetsz távoltartásit, egyrészt.

Másrészt ha tényleg ennyire egyedül vagy, én a helyedben biztosan eltűnnék, meg se találjon többet. Add el a lakást amint lehet, az ország túlsó végére költözni. Telefonszám csere rögtön. messengeren, mindenhol tiltsd le.

Tudom, nem neked kéne menekülni és mindent feladni újra, de valószínű ez lesz a megoldás. Mielőtt egyszer tényleg elborul az agya... Nagyon vigyázz magadra!!

2021. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden esetben amikor fenyeget, zaklat újra, és újra jelzed a rendőrségnek. Ha úgysincs ott senkid, akkor keress új munkahelyet, és költözz el, már ha egyáltalán tudja, hogy hol laksz.

Itt tudsz segítséget kérni:

[link]

2021. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amikor eljöttem nem számoltam be neki, hova megyek.

Most kezdtem itt kialakítani az "új" életem.

Feljelentettem és ahol tudtam segítséget kértem több kevesebb sikerrel.

Ő jelenleg is külföldön él, viszont ha akarna biztos megtalálna.

Lakása van itthon de az nem itt ebben a városban.

Örökké menekülni sem szeretnèk.

Kérek távolság tartásit de nem tudom mennyire fogja érdekelni az a darab papír...

2021. aug. 12. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most igazából online zaklat?
2021. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.

Igen bár letiltom minden honnan.

Ahol régebben dolgozni jártam egy másik városba, amikor még élt keresztanyu emberekkel figyeltetett meg.

Onnan ezért kellett eljönnöm.

2021. aug. 12. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég...

Csatlakozom az előttem szólóhoz, minden alkalommal jelentsd fel.

És tényleg eltűnnék, elköltöznék az ország másik végébe, hogy ne találjon rám. Nem nagyon van más választásod.

2021. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden zaklatást dokumentálj, screenshot pl.

Ha felhív, vedd fel a beszélgetést, bár ez nem tudom mennyire legális, így hirtelen.

Egyet tisztazzunk!!!

A leírtak alapján ő egy pszichopata, és nincs másik énje!

Egy énje van, a rosszabbik.

Néha azért viselkedett jól, hogy osszezavarjon, ez a "megvaltozom blablabla" is ezért volt, hogy ne tisztuljon a fejed vele kapcsolatban.

Szerintem szerezz be valamilyen önvédelmi fegyvert, nem árt, ha van nálad mindig gáz vagy paprikaspray, illetve otthon pisztoly, gumilovedekes,ahhoz nem kell engedély.

Esetleg egy Machete, nem drága, és lehet erősnek tűnnek a felsoroltak, de vmennyi biztonságérzetet adhatnak,és nem árt egy ilyen helyzetben,ha van otthon.

Öngyilkosságot pedig felejtsd el, egy ilyen rohadék miatt nem éri meg.

Otthagytad,a nehezén túl vagy, erősebb vagy,mint gondolnád, fel a fejjel! :)



Ajánlanám ezt a könyvet, szerezd be:

[link]

2021. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Ez mind csak ugatas, ne felj, nem harap. Keress maganak valakit, akkor majd leakad rolad, ha latja nincs eselye. Most azt gondolja, hogy van, azert zaklat. Gondolom nem eros oldalad a kovetkezetes magatartas. Barmivel fenyeget, mondd neki, hogy rendben, majd a rendorokkel megbeszelheti. Nem kell foglalkozni vele, plane nem valaszolni neki.
2021. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.

Igen mindent dokumentálok ahogy írod.

Hangfelvételt is csináltam akkor is ha nem legális.

Viszont most már nem veszem fel az "idegen" hívásokat a számomat jó párszor meg is változtattam.


Én tudom ő nem fog megváltozni esélytelennek tartom.

Mások szerint egy rendes ember de

aki igazán ismeri tudja nem az!


Köszönöm, próbálok erős lenni és nem hagyni, hogy még jobban tönkre tegyen.

2021. aug. 12. 17:07
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudja meg az új számodat? Ne add meg senkinek, aki őt is ismeri. A közösségi oldalakon meg le kell tiltani és nem kell visszajelölni semmilyen ismeretlen profilt. Ez tényleg ennyire bonyolult?
2021. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!