Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle ha nem akar békén hagyni?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket értsétek meg, hogy nem szeretnék mindent elmondani és részleteket elmesèlni. Tényleg csak tanácsokat szeretnék. Nagyon nehezen de eljöttem a volt férjemtől. Sokat bántalmazott legtöbbszőr szexuálisan. Nem egyszer el is szöktem de egy másik országban nyelvtudás nélkül úgy, hogy mindig követnek nagyon nehéz volt. Végül úgy jöttem el, hogy harmadjára is véget akartam vetni az életemnek. Próbált ezután "változni" de azt hiszem ő már nem bír. Elengedett, azt mondta úgyis tudja, hogy megint megpróbàlnám megölni magam azt meg ő sem akarja. Hazautaztam itthon nincs senkim a keresztanyukám akihez költöztem pedig sajnos elhunyt. Gondoskodott rólam halála után, de így már teljesen egyedül vagyok, hogy ő nincs. Elváltunk tavaly a volt férjemtől azt hittem nyugtom lesz tőle de nem így lett. Megfenyegetett, hogy felrak rólam képeket az internetre és, hogy soha nem engedi, hogy boldog legyek mert az övé vagyok! Feljelentettem de nem lesz röviden lezárva sajnos ez az egész. A képeket gondolom már felrakta, hogy engem megalázzon. Mielőtt valaki kérdezi én ezekről a képekről nem tudtam de igazából, ő olyan ember, hogy ez őt nem is érdekli. Napi szinten zaklat és most azt írta megkeres... Szerintem tuti két énje van mert egyszer kedves máskor fenyeget... Néha megbànja amit ír és könyörög bocsássak meg neki. Nagyon félek tőle neki vannak emberei, nekem senkim sincs. Félek, hogy megint bántani fog. Hogyan szabaduljak meg tőle? Távolság tartásit kérhetek ilyen esetben?

2021. aug. 12. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak alapítványok van áldozatsegítő központ ahová fordulhatsz a problémáddal.
2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
Rendőrség, amikor telefonon felhív, máris van újabb és újabb bizonyíték. Hogyha nincs senkid, szerintem is valahová el kellene költöznöd, hogy ne találjon meg. Figyelj oda jobban kinek mesélsz magadról, mert jelenleg valamelyik ismerősöd leadja neki az infót!
2021. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!