Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy ő az IGAZI, nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt tudni ki az igazi? Lehet, hogy holnap jön egy nálánál jobb mindenben, akinél te még jobb vagy mint a mostaninál.
2021. aug. 12. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy valakivel, akivel szeretitek egymást és minden jó, annál hogy lehetne bárki, bármi jobb? Nincs ilyen. A szerelmet, a meghittséget nem lehet vadidegennel "hú de sokkal jóképűbb mint a férjem" pikk-pakk helyettesíteni. Ez nem így működik.
2021. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"Lehet, hogy holnap jön egy nálánál jobb mindenben"


Milyen jó is ez a modern világ, ez a tinder mentalitás. Ezért van annyi magányos ember, mert állandóan csak várnak, hogy hátha jön egy jobb.

2021. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor tudnál találni egy igazibbat, de akkor az egész életed csak a kereséssel töltenéd, annak meg mi értelme lenne?
2021. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs igazi meg még igazibb.
2021. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem jön jobb, mert észre se veszem azt se hogy vannak körülöttem. Csak ő van a szemem előtt.


Amúgy tapasztalatból. 8 évig keresgélt.. nem is volt senkije, állítása szerint a jelentkezők közül én egy főnyeremény vagyok, akit mindig is akart.


mi lesz 10 év múlva? Kit érdekel?! Lehet holnap kivasal egy részeg kamionos.

2021. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs ilyen, hogy igazi. Mindenkinél an szebb, jobb, kedvesebb, stb stb. De ha én az aktuális kapcsolatomban boldog vagyok, akkor pont letojok mindenki mást. Akkor a páromon kívül nem érdekel senki. Érzem hogy jó helyen vagyok mellette, egyensúlyban vagyunk és együtt, közös úton haladunk az életben. A férjemnek volt két hosszútávú kapcsolata előttem. Megkérdeztem tőle, hogy soha nem jutott eszébe egyik lányt se elvenni? Azt válaszolta nem. Viccből rákérdeztem (akkor még csak pár hónapja jártunk) hogy na és engem? Egyből rávágta, igen. Meglepődtem és kérdeztem hogyhogy ezt így kijelenti 4 hónap után, miért ilyen biztos ebben? Annyit mondott, mert tudja és kész.
2021. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy nem vágyik másra, és nem úgy áll hozzám, hogyha nincs ló akkor jó a szamár is.
2021. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy nem hiszek az igaziban. Normális esetben az ember megállapítja a saját lehetőségeit, ez alapján kialakítja a reális elvárásait, majd ez alapján ismerkedik a céljai figyelemben tartásával.
2021. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!