Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy pénzért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy pénzért nem lehet venni szeretetet?

Figyelt kérdés
A menő, pénzes, tehetős férfiakhoz ragadnak a nők mert mellettük kitudnak bontakozni, nőnek érezhetik magukat, biztonság, megbecsültség stb. Miért ez a fanyalgás?
2021. aug. 13. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Amikor megismertem a páromat, akkor szó szerint alig volt pénze (gimisek voltunk) mégis tökéletesen ki tudtam bontakozni mellette, köszönöm szépen.


Nem a pénz teszi ezt, hanem a megértés és lelki támogatás.

2021. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fanyalog senki, csak tudja az ember felnőtt korára, hogy az nem szeretet. Ettől függetlenül el lehet lenni sok ideig egymással, ha egyikük anyagiakatáldoz erre a kapcsolatra, a másikuk meg mást. Általában a fiatalságát, szépségét, "odaadását".
2021. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Én férfiként sosem hittem abban hogy szerethető vagyok, vagy különleges egy nő számára. Szimpla embernek tekintem magam, tele hibákkal. Amiben jó vagyok, az természetes.


Ha engem egy nő bármilyen erőforrásomért szeret, az nekem okés. Azt vallom hogy bárki lecserélhető, én is.

2021. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Miért ne lehetne, a pénz hatalmat és státuszt jelent.
2021. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ezeknek semmi közük a szeretethez
2021. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Az biztos hogy amikor megszaladt sokkal több férfi számára lettem érdekes! Hiába voltam szép fiatalon szegény családból származom.. ahogy lett házam egyből akadt udvarlóm is..
2021. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy gazdag pasival csak a pénzéért vannak együtt? Lehet, ezerszer különb nálad más területen is.
2021. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
De lehet, nagyon is. A tehetős, gazdag férfiakat mind szereti egy nő (nem önszántából szingli milliomosról még nem halottam) és ez elsősorban a pénzük és az ebből fakadó életvitel miatt van. Eleinte sokan vannak úgy, hogy csak a pénz miatt jönnek össze a jómódúbb férfival, aztán a közös élmények, és az az életszínvonal miatt amit nyújtani tud, beleszeretnek. Ha gazdag vagy akkor 100szor nagyobb az esélye hogy belédszeressen, vagy szeretni tudjon egy nő. Sőt mondhatni, követelmény. A sok pénz rajtengedély vagy eszköz ehhez.
2021. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 nagyló-- az embert szeretik! Csak az életet amit biztosítanak
2021. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!