Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

25 éves, szűz, életében egyszer csókolózott. Átlagos, csinos, kissé visszahúzódó, de nem teljesen magának való, alkalmanként ki szokott mozdulni és vannak barátai. Valamiért mégsem érdeklődnek iránta a pasik, egyetlenegyszer próbálkozott nála valaki, aki csak szexet akart, ráadásul barátnője is volt, ebbe pedig értelemszerűen nem ment bele.


(Nem rólam van szó, ne írjatok ismerkedős privátot.)


2021. aug. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véleményem róla. A véleményem általánosan az, hogy az emberek azt keressék hogy hogyan tudnak boldogak, elégedettel lenni egyedül, nem kell görcsölni és jönni fognak a lehetőségek.
2021. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több hasonló kolléganőm is van 25-35 év között. Úgy tűnik, az élet már csak ilyen. És egyre inkább "ilyen" lesz, ahogy romlik el minden - szépen lassan, de biztosan.
2021. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Semmit, azon kívül, hogy az erkölcsi magatartása tetszik.

Az én barátnőm is 25 volt és gyakorlatilag szűz, amikor összejöttünk, mégis rögtön meglett az összhang, és naponta nyomjuk mindenhogyan már egy éve :D

De hogy milyen a személyisége, miben motivált, milyenek a szociális kapcsolatai és persze párkapcsolatban hogyan viselkedik majd, ezekről semmit nem tudni így.

2021. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szívesen megismerném.
2021. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyet ismerek.

A végletekig merev és könyvekből akar megtanulni élni.

Nulla tapasztalat, semmi spontaneitás.

Egyszerűen csak fárasztó és idegesítő.

Miközben okos, szép és kedves.de nem erre a világra való.

Soha egy önfeledt pillanatot egy természetes megnyilvánulást nem láttam tőle.

Kedvelem, sajnálom és irtózom is egyben tőle..

2021. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam 30 évvel ezelőtt.

Akkor csodabogárnak számítottam, kolleganők céltáblája voltam a munkahelyen.

Ma már ez teljesen normális, nekem ez tetszik.

2021. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!