Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy lányról, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy lányról, ha?

Figyelt kérdés

Ha alapból nagyon csendes, és még furcsa is mellé.

Pl nem beszél senkivel sem szinte az illedelmes kötelező körökön kívül, a te társaságod azonban rendszeresen keresi finoman.

Pl néz, majd elfordul, és úgy csinál, mintha az imént nem is ő nézett volna. Vagy szándékosan utánozza a mozdulataid (pl ahogy ülsz, ahogy a tollat tartod), máskor meg nagyon figyel, hogy véletlenül se nézzen ki úgy, mintha másolna.

Néha csak úgy spontán megérint, és nem érti, neked ez miért baj, máskor meg elhúzódik, ha véletlen hozzáérsz.

Van, hogy képes percekig nem megszólalni akkor sem, ha beszélsz hozzá, más esetben meg elkezd ok nélkül fura dolgokat mondani, mint pl hogy ez vagy az a dolog ijesztő (lehet akár egy szó vagy egy szín), vagy hogy nem akarja, hogy egyedül hagyd (miközben nem is készülsz sehová).

Máskor nézi, ahogyan írsz, és kéri, írj neki kétjegyű számokat, azok szépek.

Vannak fura dolgai, mint például nem hajlandó társaságban enni (előtted sem), ha hosszabb ideig kell másokkal lennie, egész nap nem eszik. Néha egyáltalán nem tartja a szemkontaktust, és a padlóhoz/falhoz/mögéd beszél, amikor beszélgettek, máskor meg le nem veszi a tekintetét, ameddig beszélsz hozzá, vagy rajtakapod, lopva figyel.

Vannak fura szokásai, mint hogy mindenhová szeret elsőként érkezni és utoljára távozni, mert vonzzák az üres termek, képes órákat bent ülni egyedül.

Néha igényli, hogy öleld meg, máskor meg ha meglát, nem hajlandó köszönni, csak néz.


Ha tegyük fel, haveri viszonyban vagytok (munkahely, egyetem, tanfolyam kapcsán), kezdeményeznél nála, vagy elkerülnéd?


20-25 közti lány


2019. jan. 1. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy olyan mint én, csak nőben. Mivel egyikőnk sem képes kezdeményezni sosem beszélgetnénk és mindketten magányosan halnánk meg.


Szép kilátások a magunkfajtáknak.


(Ui: Annyi, hogy én eszem, csak rejtőzködve, minden munkahelyemen találok egy rejtett helyet ami utána az "én kis helyem" ahol kipihenhetem a szociális élet fáradalmait. Tudom, szánalmas. Nem is tervezem sokáig élni)

2019. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak szimpatikus vonasai, de osszessegeben kuka.
2019. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Nem bírom az ilyeneket.
2019. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg hát!
2019. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Neked ezek fura dolgok? Én pl. nem látom annak. Ha amúgy szimpatikus és vonzó, kezdeményeznék.
2019. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem szimpatikusak az ilyen hullámvasút-emberek, úgyhogy nem.
2019. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán megpróbálnám megismerni, de szerintem hosszútávon lefárasztana ez a folytonos hangulatingadozás.
2019. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen vagyok autistaként. Sajnos eddig senkim sem volt, pedig már a húszas éveimet taposom.
2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Olyan,mint valami szellem. Ha nem érint meg,nem tudnám,mit szeretne.
2019. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez milyen betegség ez? Én is beteg vagyok, de máshogy. Ez így leírva elég ijesztő. Lehet ha ismernélek, szimpatikus lennél, de nem hiszem, hogy valaha is szeretnék veled összejönni. Akinek ennyi stikkje van a felszínen, annak van más is, ami sokkal súlyosabb és lehetetlenné teszi az együtt élést. Gondolom.
2019. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!