Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókolóztok? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolóztok? Részletek a magyarázatban!

Figyelt kérdés
Nem ilyen "jajj adjatok tanácsot hogy kell smárolni 10/F!" kérdés, hanem tényleg, ti hogy csókolóztok, mit csináltok a szájatokkal, le tudjátok írni? :D Még ha nagyon nehéz is, meg tudnátok fogalmazni, mit csináltok pontosan a szátokkal? Én megpróbáltam, és nem ment, valahogy nincsenek az ilyenre szavak.
2010. aug. 29. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Jól.
2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jól.
2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam, tényleg nincsenek.
2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól
2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Háth én pasi vagyok... elösszőr puszilgatom az ajkait, de nem nyelves vagy valami, de nem úgy mintha köszönnék... szóval puszilgatom, majd egyre jobban hevesebben, aztán jön a nyelves smár... kb félig kell kinyitni a szád, de nam annyira mikor ásítassz, majd nagyon lassa átcsuztatod a nyelved, de csak óvatosan állt. ilyenkor már a másik fél is haonlót csinál.. féluton találkozik a nyelvetek... itt pedig mindenki eldönti hogy mozgatja a nyelvét.. én állt. körözni szoktam... :D:D
2010. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
érzékien és jól. :)
2010. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom de valamit naon jól csinálok mert csajom nem száll le a számról...;)

Nem ám nem vok egós

kül. sztem nem kell tanítani ha van valakivel akivel smárolsz majd akkor valószínű hogy tudni fogod ....:D

Sok szerencsét hozzá....=)

2010. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Én sehogy.... :( Volt már 1 pasim, de nyelvest nem csináltunk. :( Állílag jó csaj vok, de mindig átvágnak, hülyítenek a pasik...:(

15/L

2010. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hmm, szerintem olyan érdekes érzés amikor a szátok egymáshoz ér:) meg amikor érzed, hogy a nyelvedhez ér a másik nyelve.. ezt tényleg nem lehet leírni! :)
2010. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!