Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/ férifiak! Az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férifiak! Az olyan lányokat is elitélitek, akik mondjuk egy szórakozóhelyen táncol veled, esetleg csókolóztok?

Figyelt kérdés
Mert manapság annyit nyavajognak a férfiak, h a nők mostmár milyen könnyen adják magukat (de azt nem látják, h ők tetté ilyenné őket).
2011. jún. 21. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha táncol velem, azért nem ítélem el. Ha smárol is velem (bár az az én esetemben kizárt dolog), azért már igen.

Miért is mi tettünk ilyenné titeket?

2011. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ítélem, igazából örülnék ha valaki hajlandó lenne rá XD
2011. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
09:59 Nem mindenkit, ne értsd félre, csak sokak azért csinálják ezt, mert normális módon nem kaphatnának meg egy fiút sem, és azt hiszik ettől majd odafigyelnek rá stb
2011. jún. 21. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Maximum rossz helyen keresed a normális pasikat. Ezen még nem gondolkodtál el?
2011. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt most miért lenne elítélendő? Majd ha le is feskzik vele, akkor lesz az, de egy csók most semmi..
2011. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem is magamról beszéltem, én nem akarok diszkóban barátot keresni, csak ugye a lányoknak is vannak igényei, csak ha ő csinálja ezt, akkor az elitélendő, de ha egy fiú, akkor az marha menő dolog (ne gyertek a kulcsos példával, mert az tökre nem igaz)...
2011. jún. 21. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vagytok ti komplettek...

en azokat itelem el akik nem tancolnak velem, nem csokoloznak velem es nem fekszenek le velem. Magyaran akiknek nem kellek.

Akiknek bejovok azokat mi a retekert itelnem mar el?

2011. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már mért itélném el azt ,aki csókolózik velem?:O Előbb ítélem el aki nem,de egyébként persze azokat sem ítélemel!

Könnyen adják magukat? Hát én nem ezt vettem észre,azért barátnőt találni nem olyan egyszerű...

2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Eleve nem járok diszkóba. De még ha erre vetemednék sem hagynám, hogy valami ismeretlen kis ribanc lesmároljon. Ki tudja, hogy előtte kit szopott le a WC-ben.

Szóval a k.rválkodás legújabb indoklása, hogy a lányok nem találnak maguknak senkit és ezért rákényszerülnek erre.

2011. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
11:34 Elég szélsőséges véleményed van... tehát ha én vkivel 'smárolok', akkor már tuti biztos hogy lesz.ptam a wc-ben? hmm érdekes, de valahogy én senkit sem ismerek/láttam vagy hallottam volna a mosdóba, hogy leszop vkit.. mind1, lényegtelen. De miért ítélnéd el azért, mert vkivel smárol? Én ebbe semmi kivetni valót nem látok
2011. jún. 21. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!