Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lecsúszott a gumi. A teszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott a gumi. A teszt szerint nem vagyok terhes. Viszont azóta érdekes dolgok történtek. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és gyakran később (1-2 hónappal később) jön meg a menszeszem mint ami normális lenne..

2 hete lefeküdtem a barátommal viszont lecsúszott a gumi. Rá pár napra vettem tesztet, aszerint nem vagyok terhes. Viszont azóta fájdogál a hasam, székrekedésem van, és csomót találtam a mellemben. A minap pedig meg is jött (most nem 1-2 hónapra, hanem 19 napra. És nem igazán tudom mi van most.. Kérlek ha volna ötletetek, tippetek, pár segítő szavatok, legyetek szivesek helpeljetek nekem.

Előre is köszönöm.

Sziasztok.


2010. aug. 29. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aranybogaram. a terhességi teszt minimum 2-3 hét után mutatja ki a terhességet.
2010. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél tesztet, az a legbiztosabb
2010. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhestesztet nem pár nap múlva kell csinálni. A beágyazódás kb 2 hét, ezután kezd el termelődni a HCG nevű hormon amit a teszt kimutat, tehát tesztelni csak kb 2 hét elteltével érdemes, mert addig negatívat fog mutatni.

Viszont: ha eleve ilyen rendszertelen a ciklusod akkor simán belefér az is, hogy előbb jöjjön meg, ne mindig később. A székrekedés, hasfájás mind a menstruáció jele, és mivel ilyenkor a mell is feszül a csomók is jelezhetik ezt. Ugye nem véletlenül nem a menstruáció alatt vizsgálják az orvosok a csomókat a mellben, mert ilyenkor ez is előfordul, ahogy a mirigyek megduzzadnak.

Ha bármi kétely fennáll benned, keress fel egy nődokit.

20/L

2010. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg keress fel egy nőgyógyászt.

Bár én a helyetekben az aktus után mentem volna 72 órás tabiért biztos ami biztos.

15/L

2010. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha 1-2 hónapra szokott megjönni azzal már régen el kellett volna menni a dokihoz, ennyi idősen szerintem nem normális dolog.

Szerintem még a terhesség jeleit ennyi idő elteltével nem tapasztaltad volna, de szerintem a napokban érdemes lenne megpróbálni újra a tesztet, mert pár napon belül még nem mutatja ki.

Egyébként szerintem sem ártott volna a 72 órás, mint később egy csomót stresszelni...

2010. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
lecsúszott a gumi???? nagy méret lehet a barátod. :-D
2010. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!