Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Hello,az az aggodalmam,hogy júlisu végén a barátommal több napot is együtt töltöttünk és orálisan kielégitettük egymást,mikor elélvezett,a spermiumos kezével nem simogatott,de félek,hogy valahogy mégis feljuthattak belém,ahogy az én kezemen is volt,bár én sem nyúltam fel.

volt olyan alkalom,hogy a bugyim volt csak rajtam , nagyon vékony és úgy simogatott,de akkor nem élvezett el ,tehát elvileg nem lehetett olyan a keze.

Tablettát nem szedek.

Ettől ugye nem lehet teherbe esni?

Napra pontosan megvolt a menzim,de csak 4 napig tartott,máskor 6 ....tegnap óta folyásom van,enyhén barnás ,ma átlátszós.Normális ez ?

Köszi előre is !


2010. aug. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen...szex és sperma nélkül hogy lehetnél?
2010. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megint egy ilyen "ertelme nincs" kerdes? ha a kezetek nem jart arra, vagy amikor arra jart nem volt spermas, akkor mitol lennel terhes?
2010. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis mitől lennél terhes? A levegőtől nem lehet teherbeesni. 28L
2010. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Még ha meg is újjazott lucskos kézzel akkor is 0,1 % esélyed van.... másik ha beléd élvezett teljesen okkor kb 30-40%, de ha járkálsz utána pl kifojik belőled akkor már szerintem 10% sincs ne affódj!!
2010. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. 2000 eve is tortent ilyen.

Ma este kiallok az erkelyre, hatha megjelenik egy uj, nagyon fenyes csillag az egen, es megvarom a 3 kiraly eljovetelet. Ha ezek nem tortennek meg, nem vagy terhes.

2010. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jackd szeretem a valaszaidat:))

Mar egy masik kerdesben is folfigyeltem a humorodra.xD


Amugy meg te "kislany"--persze,hogy terhes vagy....tegnap megcsokolt a baratom es en is azvagyok..holnap abortusz.:D

2010. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Koszi;)

De ugye nem a goatse-re linkelt kepre gondolsz:D

2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
téged se az eszedért szeretnek. remélem hármasikreid lesznek...
2010. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!