Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be, ha egy fiú nagyon szeretgetős, ölelgetős, bújós típus, ha szereti simogatni az arcotok, puszilgatni, kiszívni a nyakatok vagy ez már sok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 09:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Én fiú vagyok és enyhén antiszociális szóval nem tudok segíteni, de szerintem ebből hosszútávon nem lesz semmi.
2021. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, csak ne csüngjön rajtam egész nap. A nyakkiszívás visznot nem fér bele egyáltalán, ne akarjon engem megjelölgetni vagy ilyesmi, mert más értelmét nem látom. 21L
2021. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő. Én pl. szeretem az ilyet, az egyik barátnőm meg szinte írtózik az ilyen beállítottságú fiúktól. De nekem is van egy határ, ahogy az előző kommentelő írta, hogy ne akaszkodjon rám teljesen.


A nyakkiszívás azt már nem díjjazom, csak max finoman, inkább harapdálás (egyébként jó érzés tud lenni megfelelő időben, szex közben). Nem akarom mindenki tudtára adni, h szex volt stb... Plusz munkahelyen kínos lenne...

2021. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Bírom az ilyen fiút. Csak eddig nem volt kiszívva a nyakam.
2021. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren rossz tapasztalataim és emlékeim vannak, rosszul leszek ha valaki folyton puszilgat meg ölelget, szóval határozottan nem jön be
2021. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az ölelgetős-bújós dolog belefér, de a többi nekem már sok
2021. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen fiú vagyok, eddig nem volt semmi baja velem a lányoknak személyiség téren. A nyak szívás valóban jó érzés, de nem annyira, viszont fél perc után is csúnya lesz nagyon a nyak. Puszilgatni jobb szerintem, úgy is megvan a kellemes érzés és nem marad nyoma, ami később kellemetlenséget szülne. (Meg ugye a nyak szívás során keletkezhet vérrög is.)

A legtöbb lány szereti azt, ha egy pasi bújós, gyengéd, de az sem előny mindíg. Én is nagyon ragaszkodó vagyok, ez kicsit hiba is a részemről, de ezt igyekszem nem túlzásba vinni, hogy ezzel se legyek a párom terhére. Meg ugye ágy témában is kissé hátrány tud lenni, ha valaki teljesen visszafogott és nagyon gyengéd.

Bárkivel beszélgettem eddig a személyiség jegyeimről mindenkinek tetszett. Szóval ha ilyen vagy a legtöbb lánynál lenne esélyed. Csak meg kell találni az egyensúlyt és fontos a kölcsönös szimpátia, bizalom és az egymás iránti tisztelet is.

2021. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Arc puszit annyira nem szeretem, de a többi jöhet. Hova valósi vagy?
2021. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, hajdú- bihari.
2021. aug. 17. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiszívni a nyakamat az már sok, de a többit imádom. :):)
2021. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!