Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem nézegetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem nézegetni a képeit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon tetszik, és neten van fenn róla sok jó kép, amiket mindig meg akarok nézegetni, egy kicsit "gyönyörködni" benne, de amint megnyitom és meglátom őket, egyből kikapcsolom. Mintha valami bűnt követnék el, olyan érzésem van, mintha látná, hogy én a képeit nézegetem, és égő lenne... szégyellem magam miatta. Normális ez?


20/L


2010. aug. 29. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

de cuki vagy:D

nézegesd a pasival együtt a képeit:D

2010. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem kovetsz el bunt ha nezed a kepeit:)

Csak arrol van szo, hogy nagyon is bejon neked...ezek szerint nagyon nagyon:D

Gyonyorkodj nyugodtan a kepekben, nincs abban semmi szegyen.

Udv.

2010. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha már vele együtt lennék nem a képeket nézegetném hanem őt magát :D
2010. aug. 29. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, csak egy lánnyal.
2010. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj ez ismerős, én is ilyen vagyok :) Ha tetszik egy pasi, de nem vagyunk együtt, akkor én sem merem nézegetni a képeit, olyan érzés, mintha őt magát mustrálgatnám leplezetlenül, olyan zavarbaejtő az egész :D
2010. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel mindig így vagyok:)

Egyszerűen nem merem nézni a kiszemelt képeit, de mostmár tudom, hogy nem vagyok vele egyedül.

17/L

2010. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezért csuklok :D
2010. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jaj ez velem is így van..de nem csak akkor ha a képeit nézem.már azt is alig merem megnézni hogy msnen mit írt vagy levélben..:D

és hát nálam egy lánnyal van ez..de nem tehetek róla.egyszerűen megbabonázott..:)

2010. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok...XD....és mindig félek, h vhogy kikutaja, h néztem a képeit a neten.még ha az tudom h lehetetlen is.

19L

2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!