Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok tökéletes senki számára sem?

Figyelt kérdés
Adok a külsőmre, még se kellek úgy igazán senkinek sem. 29 éves nő vagyok. Anyám is mindent kritizál rajtam, a mai napig beleszól az öltözködésembe is. Bármit csinálok az sosem jó. Szerinte velem csak a baj van. Kielemzi, hogy hogyan mondok szavakat, minden dologgal belém köt. De a barátomat sem érzem, hogy szeretne engem. Bármit teszek érte, neki se vagyok elég jó, ahogy az exeimnek sem. Már találkozni sem szeretne velem, mindig hazugságokat talál ki, vagy veszekedéseket csinál direkt. Anyám szerint is kár volt megszületnem, mert csak a baj van velem.
2021. aug. 20. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
29 évesen meg már aligha találok valakit, aki teljesen független(nincs gyerek sem, ahol az ex is bekavarna), mert már a normális emberek rég foglaltak. Szóval örök magányra vagyok ítélve.
2021. aug. 20. 14:58
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"nem vagyok tökéletes senki számára sem"

Biztos hogy lesz olyan ember, akinek tökéletes leszel.

2021. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyám szerint is nézhetek ki bárhogy, ha az agyam helyén káposztalé van.
2021. aug. 20. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg 30 as független pasi van.. én gyerekkel is megtaláltam a társam, pedig azért úgy egy kicsit nehezebb.

Az meg hogy mások mit mondanak rólad ne foglalkozz vele. Én anyámnak is megmondanám hogy békén lehet hagyni, nem kötelező beszélgetni velem.

2021. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lachesys ***** válasza:
100%
Anyáddal szakítsd meg a kapcsolatot, egy mérgező szülő, semmi jót nem visz az életedbe. Menj el pszichológushoz, terápiára, kóros önbecsülés és onbizalomhianyod van. Kezdetnek ennyi. A parkereses utána jön.
2021. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Siman talalhatsz magadnak egy fiut/ferfit aki maganyban tengeti napjait es te lennel neki az egyetlen es a tokeletes no

Csak valoszinuleg nem egy retegben mozogtok, sok ismerősöm es en is igy vagyunk. Szeretnenk mi csak nincs kit :( vannak hibaink de semmi olyan ami szeretettel es idovel ne lenne orvosolhato. De sajnos senkinek sincs ideje egy olyanra aki ugy mondd nem ,,normalis"... Egyszerubb keresni mast

2021. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyám szerint egy férfit se tudok megfogni, és megtartani, mert alkalmatlan vagyok párkapcsolatra is.
2021. aug. 20. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezeket anyád miért mondja? Tényleg, ha jót nem bír rólad mondani, jobb volna minél előbb megszakítanod vele a kapcsolatot! Nem normális, ha egy szülő így vélekedik a saját gyermekéről! 😑
2021. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1, Keress fel egy pszichológust.

2, Zárd le anyáddal a kapcsolatod.

3, Dobd ki a toxic pasid.

4, Keress egy normális pasit.

2021. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!